Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet elérni azt, hogy...

Hogyan lehet elérni azt, hogy a telefonom NE írja ki a facebook posztjaim mellé azt, hogy ios használatával?

Figyelt kérdés
Iphone-m van és bármit posztolok róla facebookra, kiírja a poszthoz hogy ios használatával. Nos mivel sok embernek böki a csőrét hogy nekem iphonem van, szeretném kikapcsolni. Tudtok ebben segíteni? Nem kérek az olyan beszólásokból, hogy vegyél androidos telefont meg stb. Csak simán válaszoljatok a kérdésemre ha tudtok pls.

2015. júl. 24. 13:35
 1/4 M@teee ***** válasza:

vegyél androidos telefont meg stb. :D


Szerintem ez software szóval nem fogod tudni kikapcsolni, de azért profi nem vagyok szóval nem biztos.

2015. júl. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
vagy csak simán szard le a véleményeket. használtan már 35 körül lehet venni iphone 4s-t, aki akar vegyen, uncsi már ez a "iphone a gazdagoké" szöveg. mondjuk ha valaki megdobna vele, nem utasítanám el :(
2015. júl. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
S
2015. júl. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Safarival ird ki:)

Bocsi az elozo valasz miatt

2015. júl. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!