Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eltűnt a telefonomból a...

Feketeruhasember kérdése:

Eltűnt a telefonomból a magyar nyelv, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy desire 816-ot vettem direkt magyar nyelvel mert köztudott hogy ennél a készüléknél van ami csak angol nyelvel elérhető, persze tudom esetleg meg lehetett volna azon is valami mókolással oldani de mind1 végül is megvettem így hogy alapból benne volt.


Viszont most csináltam rajta a menüből egy gyári beállítások visszaállítását és egyszerűen eltűnt belőle utána a magyar...angolt tudtam rajta esetleg beállítani. Mi a teendő?


2015. júl. 25. 10:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ezért nem veszünk gsm-ből telefont
2015. júl. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen onnan lett véve, viszont ez a telefon hivatalosan kijött magyar nyelvel is és én magam bontottam ki a gyári csomagolásából...ebből csak arra akarok kilyukadni hogy akár a bokorban is találhattam volna..akkor is official az egész. Ergo nem úgy lett rámókolva a magyar nyelv.
2015. júl. 25. 11:13
 3/15 A kérdező kommentje:
Ja és nekem a dual simes van
2015. júl. 25. 11:16
 4/15 szántóvető ***** válasza:
keresd a gyártó honlapját,ott talán tudnak ajánlani valamit.
2015. júl. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 bp1985 ***** válasza:
Ha hivatalos helyen veszed, nincs ilyen gond. Ezért tiltja meg a gsm bolt a frissítést... Igaz, hogy egyik gyártó sem tiltja, bár nem is tűnik el a magyar nyelv a hivatalos forrásúaknál, és még garancia is van rá...
2015. júl. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem igazán értem ezt a hivatalos forrás dolgot, én a következőképpen látom a helyzetet ha valami bibi van benne nyugodtan javítsatok ki.


Egy gsm boltból volt vásárolva de ők is gondolom beszerezték valahonnan "hivatalos forrásból" mivel gyárilag becsomomagolt origi dobozban volt, én tettem rá az első ujjlenyomatot.

Eképpen valahogy csak rá került GYÁRILAG a magyar nyelv és ezzel is került forgalomba. Csak az furcsa számomra hogy hogyan képes ezt a telefon menüjében megtalálható ésegyébként a telefon optimális működéséhez néha szükséges funkció (gyári beállítások visszaállítása) képes eltérő állapotba hozni a mobilt mint amikor frissen kibontottam. Am már most előre tudom hogy ígyis úgyis meg fogom oldani tehát nem szartam én be csak nem igazán volt most kedvem 48 órákat fórumozgatni meg keresgetni interneten...gondoltam valaki ad valami használható tippet ami megkönnyítené a munkát.

2015. júl. 25. 11:48
 7/15 szántóvető ***** válasza:
a dualsim-változat kínai piacra készült,feltehetőleg a gyártó rakta rá utólag a Magyar nyelvet.európába csak az egy sim-es változat került,ezekkel nyilván nincs gond még gyári visszaállítás után sem.
2015. júl. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
szürkeimportos fos garancia nélkül...te meg megtanulod, hogy normális helyről veszünk műszaki cikket és nem sufni boltocskákból
2015. júl. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen, a gyártó rakta rá utólag a magyar nyelvet és utána lett csak becsomagolva is, de akkor ha a gyártó rakta rá a magyar nyelvet akkor miért nem megy minden flottul? Hiszen a gyártó csinálta.
2015. júl. 25. 12:38
 10/15 anonim ***** válasza:

GSM bolt kokányolt bele, vagy elhiszed vagy nem.. más régióba szánták a telefont, azért tünik l a magyar nyelv.

Amúgy meg rakd fel a MoreLocale2 progit playről azzal elvileg visszatudod állítani

2015. júl. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!