Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile os telefonra lehet...

T-mobile os telefonra lehet (szabad) flashelni másik ROM-ot?

Figyelt kérdés

Pontosan egy Sony Z2-ről volna szó, és kiszeretném próbálni a KitKat-ot, mivel amikor megvettem GSM-ből, haza hoztam egyből kérdezte, hogy frissítem-e lollipopra. Nincs semmi bajom a lollipoppal csak olvastam olyanokat, hogy sokkal jobban szívja az akksit a lollipop mint a KitKat, ezért szeretném kipróbálni.

Erről az oldalról csinálnám az egészet, ezen elméletileg official firmware van.:

[link]


Igazából csak egy kérdésem van, hogy T-mobile-osra lehet-e flashelni? Nem lesz tőle baja?


2015. júl. 25. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Z2-m van, prohardveren olvastam, hogy Z2-t simlock nélküld adja T-mobile, így csekkold:


"Open dialler and put *#*#7378423#*#* (its *#*#service#*#*), then service info>simlock. There arę 5numbers, if all of them arę 0, then there is no.simlock, if any of them is something more than 0, you've Got simlock "

[link]


Én Sony PC Companion hivatalos alkalmazással frissítettem a telefonom 5.0.2-re (23.1.A.1.28), nemsokára jön az 5.1 (23.4.A.0.570), ami még xperiafirm-ön sincs kint.

2015. júl. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

0 az összes. Tehát nyugodtan tehetem rá a KitKat-ot?

Egyébként olvastam én is hogy z2 és z3 ra kiadja hónap végére az 5.1-et. Lehrt megvárom még azt, hátha az nem lesz ennyire energia zabáló.

2015. júl. 25. 12:34
 3/6 A kérdező kommentje:
Minden esetre koszonom a válaszod, hasznosnak bizonyult!
2015. júl. 25. 12:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Rá tudod tenni, de ami ott van az orosz régiós, így ha olyankor lesz hardverhibás a telefonod, amikor ez rajt van (és ilyenkor nem tudod cserélni), akkor üzletben beléd köthetnek, hogy Te tetted tönkre, és hogy nem érvényes a garancia.


Én eljátszogattam már jó pár firmwarrel, amire javaslom hogy figyelj, hogy a bootloadert ne nyisd ki (pl. Cyanogen telepítéshez), mert akkor elvesznek a DRM kulcsok (amik helyreállíthatatlanok), és akkor utána sokkal rosszabb képeket csinál a telefonod rossz fényviszonyok között.

[link]

2015. júl. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most pont olyan linket adtál, amin ki tudom nyitni a boot loader-t, nem de?
2015. júl. 25. 16:10
 6/6 anonim ***** válasza:
A linket csak azért küldtem, hogy elolvasd hogy mit veszítesz azzal, ha nem gyári firmware-rel is kísérletezni kezdesz, amihez nyitni kell bootloadert.
2015. júl. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!