Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik iPhone legyen?

Melyik iPhone legyen?

Figyelt kérdés

iPhone 6,iPhone 6 Plus vagy várjam meg amíg kijön az iPhone 6S?

Melyiket vegyem?



2015. júl. 26. 04:14
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Amelyik tetszik / Van rá keret.
2015. júl. 26. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kérdező.. ***** válasza:
13%
6s
2015. júl. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
az ilyen kérdést sose értettem,még a hülye is tudja hogy erősebb,többet fog tudni az iphona6s,tovább is lesz támogatva,ha van 300ezred akkor nem értem hogy miért tetted fel a kérdést?
2015. júl. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Menj inkább tutira, és várd meg az iPhone 6s Plus-t!
2015. júl. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem várd meg a szeptembert, amikor kijön a 6S, lemegy a 6/6+ ára min. 20-30k-val. Onnantól azt döntsd el, hogy nem túl nagy-e a 6+... Nekem 6+ van és meg lehet szokni.
2015. júl. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
De ha gondolod, várd meg a 7S-t is akár, mert egyszer úgy is az fog újnak számítani. :D
2015. júl. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%

Felesleges várni!Vedd meg az iPhone 6-ot,mert úgyse fogja megérni váltani 6S-re.Én iPhone 6-ról majd csak 7-re váltok,és így tovább..Kamera fog javulni,nem mintha a mostani nem lenne elég..gyorsabb lesz(mostani is nagyon gyors,nem fogod észrevenni,csak ha egymásmellé rakod őket),ForceTouch nemhiszem hogy belekerül..Design nem változik,meg a mostani iPhone 6-ot még a régebbi 220.990Ft-os áron is be tudod szerezni,míg a 6S már a megváltoztatott,247.990Ft-os áron fog kezdődni..ami valljuk be,nem kevés.Persze ez az alap verziót jelenti,ha több tárhely kell,akkor ez az ár csak nő.

Szerintem ne habozz,ha jól tudom,az iStyleban szoktak lenni akciók(sulikezdési),és akkor olcsóbban tudsz hozzájutni az áhított készülékedhez.

Sok sikert,remélem jól döntesz,én azt mondom,vedd meg az iPhone 6-ot:)

2015. júl. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!