Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony M4 Aqua, Sasmung Galaxy...

Sony M4 Aqua, Sasmung Galaxy A5 vagy Galaxy Alpha?

Figyelt kérdés
A fent említett készülékek közül szeretnék választani és az lenne a kérdésem melyiket ajánlanátok. Most jelenleg egy iPhone 4s 16Gb om van ami igaz stabil, de már le szeretném cserélni.
2015. júl. 27. 00:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Alpha > M4 Aqua > A5
2015. júl. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Alpha a legjobb választás. Utána M4 Aqua (de csakis a 16gb-os modell!!!), majd az A5.
2015. júl. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
M4 Aquaból csak 8Gb os van a telenornál de megoldható egy sd kártyával, appokat meg át lehet rakni rá már
2015. júl. 27. 11:33
 4/9 anonim ***** válasza:
De a belső tárhelyből 1,3 gb marad szabadon, ezt jó ha tudod. Ez szép dolog hogy át tudod rakni ad kártyára, de előtte le kell töltenie a belső tárhelyre. Nekem is nagyon tetszett a M4 Aqua, de elriasztott a tárhely probléma.
2015. júl. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ahogy olvastam ha az alap programokat amit enged átrakja az ember akkor lesz egy olyan 3gb ami elégnek kell lennie arra h egy programot leszedj s utána átrakd sd kártyára
2015. júl. 27. 23:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen? Ezt nem tudtam. Akkor az is jó vétel. Az Alpha a legjobb de annak kicsi a kijelzője.
2015. júl. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
az Alpharól azt olvastam még most h valami gyötrelem az aksija meg az ujjlenyomat olvasó is van h 3-4* re enged be.VAgyos egyre nagyobb az M4 esélye
2015. júl. 28. 11:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Na az szép. Akkor M4 jó. És az A5? Azzal mi a gond? Azt írják tulárazott, ami igaz, de ha már szóba került szerintem nézz utána. Ha nem játszol a telefonon, akkor még jobb is. Sokkal szebb kijelző, nagyobb belső tárhely, mérföldekkel szebb kamera, fémből van, jó üzemidő. Annyi, hogy ebben a Snapdragon 410 van, nem pedig a 615. De ugyanolyan gyors, ráadásul kisebb (a kijelzője ugyan akkora) és könnyebb is. Érdemes ezen is elgondolkodni. Én már láttam élőben, gyönyörű készülék, az amoled kijelző mindent visz. Nemsokára lejár a hűségidőm, most szeptember elején és én biztos hogy az S6-ot hozom ki.

Az M4 Aqua se rossz, főleg hogy víz álló, ami hasznos. Tapasztalatból mondom, nekem is Xperia-m van.

2015. júl. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A sorrend szerintem is Alpha >M4A > A5 ha csak hardver szempontból nézzük.

Az M4 Aqua tökéletes telefon.

Alpha eleve egy csúcskategóriás teló szeretne lenni a probléma csak az hogy ezt a címet nem érdemli meg, ahogy az árát sem éri meg mert akku-nevetséges és Pentile mátrix kijelző-ocsmány.


A5: M4 Aqua miatt kiesett.


Ha ezek közül lehet választani akkor én egyértelműen M4 Aqua-t venném. De a Z3C hasonló árú mint az Alpha, ha azt is lehetséges akkor vedd azt mert azzal tényleg nincs probléma(tapasztalat).

2015. júl. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!