Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy törlődhet magától/véletle...

Hogy törlődhet magától/véletlen egy (asszem még el nem olvasott) üzenet Samsung Galaxy Mini S5570-ből?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy a barátom nekem szegezte ezt a kérdést, én meg csak lestem, hogy "mi van??".:-/ Azt mondja, látta estefelé, hogy jött egy üzenete (az exétől), aztán mikor jó pár órával később megnézte, már nem volt benne. Én meg épp lórúgásnyi gyógyszerrel sínylődtem a szobában. Szóval ha tényleg akkor ott volt a telója, akkor csak én lehettem, vagy valami műszaki hiba. Olyat csinál a mobilja, hogy félig fel van töltve, mégis lemerül, az enyém meg szokott ezt-azt kitörölni, de az Nokia, a párom meg 3 év alatt nem tapasztalt ilyet.

Dereng, mintha akkor megnéztem volna félálomban, hogy hány óra, de gondolom, úgy még nem lehet semmit elnyomkodni rajta.

Legfőképp amiatt, mert tudom, hogy állandóan zaklatja őt, nem kószálnék az üzenetei között, nehogy gutaütést kapjak a gátlástalan viselkedésétől, meg amúgy se szoktam más telójában kotorászni, bár az nem zavarna, ha az enyémhez nyúlna a párom (ha amúgy normális velem), ő viszont valamiért nagyon nagy ügyet csinál belőle, én meg kivagyok, mert igazságtalannak és jelentéktelennek érzem egyben. (Pl. inkább talán azt kéne megoldani, hogy ne érzelmi zsarolja meg rontsa el a kedvét az a nő állandóan)

Rosszul esik, hogy egy telefonban jobban bízik, mint bennem, pedig én mindig sokkal őszintébbb voltam hozzá, mint ő hozzám és sose hazudtam neki.



2015. júl. 27. 10:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!