Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont vegyek?

Milyen okostelefont vegyek?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy mini 2-m volt, de nagyon sok bajom volt vele, szenvedett a net, sokszor volt rettenetes lassú, vagy be sem jött; gyakran lefagyott. Szeretnék egy megbízható, jól működő telefont, ami kifogástalanul működik, de csak ez az egy okostelefonom volt, abszolút járatlan vagyok a dologban. Akinek volt ilyen típusú telója, ugyanezek a hibái voltak. Egyébként nagyon szerettem, mert jó volt a menüje. Van a Samsungok között olyan, ami jól működik, vagy ezt a márkát felejtsem el? A max. ktg keretem 50.000. ft.
2015. júl. 27. 11:48
 1/7 Megellai Emese válasza:
100%
Ajálom a Nokia Lumiát. Nekem is olyan van nagyon jól működik
2015. júl. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 amcsih ***** válasza:
49%
kártyafüggetlenülaz s3 neobelefér,vagy használtan az s5mini, ha mindenképp samsungot szertnél, de a legtöbb sorsa az h belasul az egész rendszer. ilyen árban esetlég még a sony m2, vagy az sp, aminem rossz, esetleg használtan motorola moto g new, amit még ajánlani tudok
2015. júl. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50 ezres árkategóriában Lumia 640 jelenleg a legjobb.
2015. júl. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ennyiért Androidosból nem lehet összeegyeztetni nagyobb ramot, frissebb szoftvert, és még LTE-t, és még pláne jobb felbontású kijelzőt, valamiben kompromisszumot kell kötni! Ezért ha Androidos kell, akkor Samsung Galaxy S3 Mini/S3 Neo, Sony Xperia M2 Aqua, vagy LG G3 S.

Windows Phone-ból jóval egyszerűbb a választás, Lumia 640 vagy 640 XL - ezek egyértelműen a legjobbak!

2015. júl. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lumia.
2015. júl. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 laci-papa ***** válasza:
100%
Lumia vagy Motorola
2015. júl. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2015. júl. 28. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!