Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik telefont...

Szerintetek melyik telefont erdemesebb megvenni? tobbi lent

Figyelt kérdés

szoval uj telot szeretnek,viszont nem tudom milyen legyen.

gondolkoztam a nokian,csak nem tetszik,hogy a messenger chat fejeket nem adja ki,mint az androidos telefonok.

iPhonon inkabb nem is gondolkoztam,mert szornyen draga.

szerintetek milyen telefint erdemes megvennj? ami tenyleg jo.



2015. júl. 27. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Huawei G620S
2015. júl. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mennyiért?

Amúgy Xiaomi.

2015. júl. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

bármelyik Lumia/Motorola Moto E 2nd gen vagy Moto G 2nd gen/Nexus 5 vagy 6/Xiaomi Redmi 2 Pro


amúgy hozzá lehet szokni hogy nincsenek chat fejek, mivel a multitasking kiváló, így lehet ugrálni az appok között gyorsan

2015. júl. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

iphone tényleg drága ezt én is belátom ...:/

de az legalább telefon!! próbálj meg gyűjteni vagy ahogy tudsz:) nagyon sok fajta androidom volt stb stb semelyik nem bírta tovább mint 1év.és akkor nem beszélve a lefagyásokról.. meg "mi a szart akarsz? miért kapcsoltál ki?" meg a hasonló dolgok..-.-

az iphonom(4s még csak nem is a legújabb, ha azt nézzük) lassan 2éve megvan semmi baja nem volt még eddig. szóval tényleg szívből ajánlom neked az Apple termékeket:)

én is most egy ipadre gyűjtök

2015. júl. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egyet kell értsek a felettem szólóval! Az iphone legalább telefon nem androidkaki! Érdemes megvenni megéri az árát. Nekem is rengeteg androidos telóm volt de mind lefagyott és volt amit csak fél évig tudtam használni! Iphoneból egy 5s-t már lehet olcsóbban is kapni! Apple termékek drágák de jók!
2015. júl. 31. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!