Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Várható iPhone 5s árcsökkenés...

Várható iPhone 5s árcsökkenés szeptemberben?

Figyelt kérdés
Már eldöntöttem hogy még idén szeretném adroidos telefonom lecserélni egy iPhone 5s-re, csak nem tudom hogy érdemes e várnom árcsökkenést az új készülék megjelenésével ősszel, vagy az ára nem nagyon fog változni. (És nem, nem akarok inkább 6-ost /más androidos telefont,én erre vágyom,és úgy gondolom hogy az árán felül azért megbízható készülék, és nem mellesleg elég szép;)

2015. júl. 27. 23:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Jónak valóban jó telefon, abban az esetben, ha van hozzá egy hordozható akkumulátorod, ugyan is a környezetemben lévő 5s telefonoknak az egyik és talán a legnagyobb problémája az, hogy aktív használat mellett eszméletlenül gyorsan merül.
2015. júl. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha újban gondolkozol, szerintem esélyesebb az, hogy befejezik a forgalmazást, és a iPhone 6-ot teszik a helyére abban az árban.
2015. júl. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Második válaszoló, a forgalmazás befejezését hogy érted? Mert ha a 4S-t nézzük ,ami nem is tudom hány éve van piacon, akkor elég nagy butaságot mondtál. Bocsi ha félre értettelek.
2015. júl. 28. 16:00
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát a második válaszoló jó nagy baromságot írt. A 4S kb. 4 éves készülék, és még mindig a piacon van. Egyébként hivatalosan nincs bejelentve új iPhone, csak az iOS 9, szóval az sem biztos hogy lesz 6S az ősszel. Ha nem lesz akkor nem fog változni az ára. Én meg nem látok a jövőbe sajnos :/
2015. júl. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

azért az nem teljesen igaz, hogy a 4S már ott van a piacon 4 éve...csináltak egy 8 gigás hulladékot belőle, és azt hagyták meg, ugyanúgy 5C esetében is...5S-ből nem fognak 8 gigás verziót csinálni, mert akkor azt már megtették volna tavaly...nincs semmi, ami miatt tovább kelljen forgalmazniuk az 5S-t...egyedül azért hagyták benn, mert az Apple nem bízott abban, hogy siker lesz a 6 és 6 plus, és legyen egy kisebb alternatíva, de mostmár házon belüli konkurencia lenne...a nagy fanatikusokon kívül senki nem venné meg az újat, ha már majdnem elérhető áron 5S-t is vehetnek, ami pont annyira használható...vagy pont, hogy egy 6-6plust vennének...az Apple tudja nagyon jól, hogy abban van a sikerük, hogy nem kínálnak használható alternatívát.

az 5C is azért jött be 3 éve, hogy az emberek megbotránkozzanak, hogy "áhh biztos nem veszek ilyen műanyag szart, inkább kicsit többért megveszem az 5S-t", és bár a vártnál kisebb sikerrel(hiszen viszonylag sok 5C el lett adva), de bejött.


de nem kell nekem ezt elhinni, majd ősszel meglátjátok...

2015. júl. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem is hiszem el, telejesen hülyeségeket írsz és összefüggéstelenül. Mikor láttál olyat hogy egy iPhone modellt 2 generációs lemaradásnál teljesen eltűntetnek a piacról? Igen, már gyártóknál így megy, de Apple-nél nem, mert nincs rá szükség, hisz még az iPhone 5 is bőven megállja a helyét manapság. A házonbelüli konkurenciáról meg csak annyit, hogy az összes iPhone túlárazott, ergo mindegyik modell hozza a pénzt mint az állat, az iPhone 6 fejlesztésére pedig nem költhettek túl sokat, semmi új nincs benne az 5s-hez képest, semmi, csak erősebb és nagyobb... nem hiszem hogy ehhez nagy fejlesztésekre van szükség. Szóval ha megmondod mikor láttál iPhone-t 2 generációs lemaradásnál eltűntetni a piacról, akkor azt mondom hogy talán, TALÁN van rá egy nagyon kevéske esély, hogy most így fog történni.
2015. júl. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
***más gyártóknál
2015. júl. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Az Iphone-ok ártartóak így szerintem érdemes most megvenni!
2015. júl. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
már leírtam. iPhone 5-öt sem forgalmazzák, a helyette bejövő 5C-t sem forgalmazzák eredeti formájában, csak 8 gigás változatot, az nem ugyanaz...ugyanúgy, ahogy a 4S sem...de engem teljesen hidegen hagy, mi lesz, nekem van 5S-em...nem akarok én senkit sem győzködni, sem bizonyítani, csak aztán nehogy az legyen ősszel, hogy majd vadászni kell a maradék független gyári garis 5S-ekre.
2015. júl. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért van az, hogy kb. fél perces kereséssel találtam egy 32Gb-os 5c-t, és egy 16Gb-os 5-öt?
2015. júl. 31. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!