Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan hozhatom ezt vissza?...

Hecvid kérdése:

Hogyan hozhatom ezt vissza? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy S5 5.0 G900FXXU1BOE5 (rootolt)

Véletlenül kitöröltem valamit, amit nagy valószínűséggel nem kellett volna és most nem tudom, hogy mi lesz, vagy mekkora baj és szeretném tudni, hogy hogyan lehet vissza hozni.


Amit kitöröltem: com.android.documentsui


Dokumentumok néven szerepelt a gyári alkalmazások között és összekevertem az idióta google-s appal.


(Nem nagyon értek ehhez a részhez, de esetleg akinek ilyen mobilja van, nem lehet az egy megoldás, ha egy backup apk-t hoz létre, és azt felteszem?)


Mennyire nagy a baj?

Vissza lehet tenni anélkül, hogy komolyabb adatvesztés lenne?



2015. júl. 28. 01:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer pont ugyanez volt a bajom.


Amit ezen kitörölsz azt 3 napig még a lomtárba megörzi,

Vviszont az rejtve van, és utána véglegesen törli! :-(

2015. júl. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Még csak tegnap történt, szóval nincs akkor még lehetőségem visszahozni a lomtárból?


Mit jelent az, hogy rejtve van?

Általában a rejtett dolgok is láthatóvá tehetők valahogy, pláne egy rootolt készüléken.

2015. júl. 28. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!