Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom eldönteni milyen...

Nem tudom eldönteni milyen telefont vegyek! (? )

Figyelt kérdés

Nexus 5,Lg G2,és Samsung galaxy s4 között vacillálok

Alap esetben a G2-t vennem,nagyon teszik,gyönyörű a kijelzője,nagy az akkuja,viszont rengetegen írják,hogy egy idő után sárga foltos lesz a kijelző,és ez engem borzasztóan irritálna,mivel csóró vagyok.És nem 1-2 esetről van szó,hanem minimum 50%-a a telefonnak ilyen.S4-az valamivel gyengébb.Szip a kijelzője,bár még nem nagyon próbáltam ezt a telefont.

Nexus 5 baromi erős,és kap szoftverfrissítést sokáig,viszont kicsit fakó a kijelzője,és eléggé gyenge az akkuja.

Kiváncsi lennék személyes tapasztalatokra,illetve ha tudnátok ilyen kategóriájú telefont ajánlani ezek ehelyett.

Köszi



2015. júl. 28. 13:00
 1/1 anonim ***** válasza:

G2-m van, és jobb mindkettőnél.

Soha nem hallottam arról, hogy sárga foltos lenne a kijelzője, az viszont tény, hogy sokkal szebb mint S4-é vagy Nexus 5-é. Hardverileg is jobb S4-nél, minden játékot elfuttat. Akkumulátora első pár hétben gyorsan lemerül, de ez nem baj mert "be kell járatni". Most már 2 hetet is kibír ha nem játszol rajta naponta.

Én soha az életembe nem dobáltam a telefont, de vannak emberek akik igen, ők arra panaszkodtak, hogy könnyen betörik képe. De mindegyik telefonnak könnyen betörik ha az aszfalthoz koccan. Pár ezer forintért nagyon jó tokot kaphatsz rá.

Szóval G2

2015. júl. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!