Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem megbízható az...

Miért nem megbízható az ébresztőóra a telefonokban?

Figyelt kérdés

10 éve nem volt olyan telóm, amiben megbízhatok :/ pedig volt azóta butafon, android, wp.. Néha mindegyik "elfelejtett" ébreszteni. Késtem már emiatt óráról, vizsgáról, munkából..... Nagyon bosszantó, most a héten reggel 4-kor kell kelnem, a telefonomat állítom be, a digitális órámat, plusz anyámat kell megkérnem hogy keljen fel és hívjon fel.

Miért nem tudják megbízhatóra megcsinálni?

Másnak is van ilyen gondja?


2015. júl. 28. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Engem mindig felébreszt, nálad van a hiba, rosszul állítod be
2015. júl. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
engem csak akkor nem ébreszt ha lemerül.
2015. júl. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
"Rosszul állítod be" :D azért egy gombot meg tudok nyomni. De nem, nem jelez. :/ Barátom telefonján ugyanez, csak neki utána ki is írja, hogy hiba történt :D
2015. júl. 28. 20:19
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Valószínűleg androidos telóról van szó jelenleg.Kevés RAM-al rendelkezhet a telefon, és a rosszul optimalizált rendszer kilövi az ébresztőóra alkalmazást, a futó folyamatok közül. Ergó, nem fog ébreszteni.
2015. júl. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen telód van?
2015. júl. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jelenleg Lumiám van.
2015. júl. 29. 04:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!