Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen zenelejátszó app-ot...

Milyen zenelejátszó app-ot töltsek le az androidos telefonomra?

Figyelt kérdés
Ilyen SoundCloud-ra, Deezer szerűségre gondolok, de olyan kéne, ami nem fizetős, és nem jár le x nap után... Nem baj ha csak nettel lehet használni... Köszönöm :)

2015. júl. 29. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Poweramp, PlayerPro a legjobbak.
2015. júl. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!! :)

És ezeken ugye új számokat (is) hallgathatok, mint pl. SpotyFy, Deezer, stb...? (nemcsak a saját mappáimból tallózgatva)?

2015. júl. 29. 14:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem netes lejátszók, de 1 perc alatt le tudsz torrentezni egy zenét, akár lossless minőségben, sokkal egyszerűbb és bármikor tudod hallgatni velük.

Én speciel sosem értettem, hogy mi a jó a Spotifyban :/

2015. júl. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Dehát ezek fzetősek :/
2015. júl. 29. 19:30
 5/8 anonim ***** válasza:

Androidon minden ingyenes XD

Tessék, egy kis segítség: [link]

2015. júl. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2015. júl. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én bizti megtartanám, mert mi nagy családot szeretnénk a párommal :) Az egyik barátnőm még akár 6-7 gyereket is bevállalna :D (normális családból jött)
2015. aug. 2. 20:25
 8/8 anonim ***** válasza:
WTF :D
2015. aug. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!