Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi okozhatja, hogy a HTC One...

Mi okozhatja, hogy a HTC One M7-emen nem tudok hívást indítani és fogadni? A probléma elég komplikált, több lent.

Figyelt kérdés
Szóval, már több mint fél éve megvan a HTC-m, eddig nem volt vele semmi probléma. Tegnapelőtt reggel még telefonáltam vele, este viszont már azt vettük észre, hogy ha valaki hívni próbál, akkor közli vele, hogy nem vagyok elérhető. Ha pedig én próbálok hívni valakit, akkor csak tárcsáz, tárcsáz, de nem csöng ki. Újraindítás, kikapcsolás-visszakapcsolás nem segített, ezért áttettük az én kártyámat egy másik telefonba, azt a kártyát pedig az enyémbe (mindkettő T-mobile). Az enyém a másik készülékben működött, de az új kártya az én mobilomban ugyanúgy haldoklott tovább. Végül visszatettük az én kártyámat, mire az nem volt hajlandó többet hálózatra csatlakozni, nagy nehézségek árán kicsikartuk belőle, hogy egy szlovákra menjen rá... Láss csodát, ott már tudtam hívást fogadni! Eltettük másnapra a kérdést, reggel felkelek, nézem, magyar hálózaton van, csak úgy remény hal meg utoljára alapon elindítottam egy hívást, és siker! Hurrá, öröm boldogság, megjavult a telefon! De napközben megint azt veszem észre, hogy vagy nem is lát hálózatot, vagy csak roamingot, és ha sikerül is manuálisan magyar hálózatra kapcsolódni, akkor is megint fellép az, hogy se kimenő, se bejövő hívás. Kíváncsiságból vártunk még egy napot, és újra ez történt: reggel minden príma, napközbenre pedig újra ugyanazok a problémák jöttek elő. Mi lehet ez? Ráeresztettem egy mcaffee antivírust, de nem talált semmit (esetleg más jó ingyenes antivírus ajánlás?), új programok sem lettek rá telepítve hetek óta. Amit használok rajta az a youtube, a chrome meg a zenelejátszó. Megoldásra ötlet?

2015. júl. 29. 17:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!