Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért veszik még az Iphone-t?

Miért veszik még az Iphone-t?

Figyelt kérdés
Ár-érték arányban az összes Apple termék gazdasági csőd lenne,mégis veszik az emberek.Miért??? Például az Iphone 5s 4"-os kijelzőjével,2 magos procijával,és 7.2 Mb/s letöltési sebességével nem a legjobb telefon 150 000 forintért.Az én Lumiám 30 000 forintért 4,5",4 magos,100 mb/s letöltési sebesség,csak hogy szemléltessem.Magyarul ha ilyen sz*r,akkor miért veszik? Csak mert "almás",és azt hiszik,hogy az menő? Iphone tulajok kíméljenek az anyázásukkal.

#Apple #iPhone #5S #lúmia #Ár-Érték
2015. júl. 29. 17:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%

És te miért veszel Lumiát?

Én azért vettem Iphone-t, mert ez az egyetlen tlefon aminek semmi baja se volt.

2015. júl. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
1. Vagyok: nah meg soha többé windows vagy android rendszer, állandóan hibásak voltak
2015. júl. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%

haha. az, hogy nem volt még iPhone-od, mert sajnálod rá a pénzt, az egy dolog. magánügy.

de hogy még a specifikációkat se vagy képes megnézni, mielőtt idejössz fröcsögni, az igazán téged minősít...


nem fogom kifejteni, úgysem érdekel az téged, miben vagy hülye...csak hisztizni jöttél, lehetsz vagy 13 éves...verjed csak a KÖZÉPKATEGÓRIÁS 400-as procidra, ami hiába 4 magos, de akármelyik felsőbbkategóriás 2 magos szarrá verné...(csak ugye ennyire sem értessz még a hardverhez sem, elég az, ha tudod hány magos...:D).

2015. júl. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
vegyél a kezedbe egy iphone-t, használd és jó eséllyel megérted, hogy miért veszik az emberek.
2015. júl. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Alapból hülyeség a kérdés már ne haragudj meg. A kérdésből látszik, hogy nem értesz hozzá, kicsit nézz utána jobban a dolgoknak. Az iPhone egyáltalán nem szar, de látom még nem fogtál a kezedben és nem is használtad, nem ismered az oprendszerét sem. Butaság alapból egy alsókategóriás telefont és egy csúcskészüléket hasonlítgatni. A kérdésedre válaszolva... van egy rétege nyilván az iPhone usereknek akik azért veszik mert ez a "menő", a kis 16 éves pcsák például. De vannak azok akik tudatosan veszik, azért mert rettentő stabil,optimalizált az oprendszer és látszólag gyenge hardverből is kihozza a legtöbbet, mellette teljesen prémium érzetet ad a kezedben tartva és jól is néz ki. Ár/érték arányban valóban nem a legjobb az árazása, főleg a mindenkori új iPhone-oknak, de akinek van rá pénze és igénye azoknak az egyik legjobb döntés egy iPhone. Nem akarom boncolgatni tovább a dolgot most, lehetne ezekről a témákról regényeket írni, de azt javaslom nézz utána a dolgoknak jobban.


Üdv: egy Lumia tulaj :D

2015. júl. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az iPhone "csak" egy tökéletesen működő telefon. 2 év múlva is. Factory reset nélkül, újraindítás nélkül.


Azért is, mert egy (relatíve) biztonságos telefon. Legalább is a zárolási rendszerét alaplapcsere nélkül nem igen lehet megkerülni.


Azért is jó, mert talán (persze lehet, hogy illúzió) jobban figyelnek a személyes adataid titkosságára. Az Apple a felhasználók pénzéből és nem az adataiból él (mint pl. a Google).


A hardverspecifikáció nem minden, amit lehet egy kétmagos iPhone-on, azt nem lehet egy kétmagos Windows/Droid készüléken megcsinálni. Ráadásul mivel "gyengébb" a proci, az aksival is jobban bánik (ne feledjük, nincs benne túl nagy, és így is elvan full használattal - nem játék - egy napig biztosan).


A letöltési sebessége biztosan nem 7.2 Mb/s, most mértem mobilneten 33 körülit, de nem itt a vége, csak erreflé nem túl acélos az LTE éppen.


A kijelző mérete elég relatív, nekem először már ez is sok volt (iPhone 4 után), de ez még telefonnak szerethető, és egy kézzel is használható ellentétben az ormótlan tepsikkel, de persze ezt mindenki maga dönti el, mekkora telefonra van szüksége. Én vettem mellé tabletet.


A 30.000-es Lumia anyaghasználatát és kidolgozottságát nem lehet összevetni egy iPhone-nal. Persze ez is szubjektív, de azért ezt általában el szokták ismerni, hogy szép. A 6-osról már nincs ilyen jó véleményem nekem sem.


Autós hasonlattal ez egy "luxusmerci". Nem egy sport BMW, aki széttépi a fejed, nem egy "tuning Golf", és persze nem egy Swift.. Nem arra találták ki, hogy spoliert (netán vonóhorgot) rakjál rá, vagy védőhuzatot rakjál a bőrülésre, meg kályhacsövet a kipufogóra, úgy jó, ahogy van, megy, ahogy kell, nem kell törődni vele, használni kell, és kész.


És éppen ezért pont hogy ár/érték arányban jó, hidd el, sokan vannak, akik nem mennek 150-200.000 Ft-os eszköztől csődbe, és pont ezek azok az emberek, akik megnézik, mire is költenek el ennyi pénzt, és persze nem vesznek félévente másikat, mert az "izgalmasabb" (egy hétig).


És egyáltalán nem menő, ezt csak a tinik találták ki maguknak, aki ebből már kinőtt, az nem fog hasra esni egy logótól (bár kétségtelen, hogy jól mutat), sokkal inkább más igényei vannak, mint korábban, és azt egy iPhone sokkal tökéletesebben szolgálja ki, mint a többi gyártó - szerintem.

2015. júl. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hát rendben,volt már egyébként Iphone-om 1 évig,de egyszerűen nem szerettem meg,nekem a Lumia jobban bejött.

De ez én vagyok,és köszönök minden KULTURÁLT választ,eltekintve ugye a 3.-tól,valszeg ő csak kötekedni jött,amit külön kértem,hogy ne,de úgy látszik el sem olvasta,csak válaszolt.Rendben.És amúgy valós specifikációk alapján beszélek én is,de valóban van igazság abban amit mondtok.

2015. júl. 29. 20:58
 8/13 anonim ***** válasza:
ha valós specifikációkról beszélnél, nem írnál ilyen f_szságokat, hogy 7,2 mbit/s-es letöltési sebességgel van, amikor LTE képes...egyébként pedig abban a modorban írtam, ahogyan te feltetted a kérdést...(aminek alapból semmi értelme, mert ha nem tetszik, hát nem veszel, de te szimplán csak hisztizni jöttél, mint mondtam)
2015. júl. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért kedves kérdező, leszólni valakit, mert nem kulturáltan válaszolt, miközben a te kérdésedben meg benne van a szar :D
2015. júl. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Én legalább kicsillagoztam,szóval ki beszél csúnyán?

Amúgy tényleg nézd meg,le van írva specifikációban,lehet,hogy nem valós,de arról én nem tehetek,7,2 van írva,ennyi.És pont nem én hisztizek,de kértem még ez elején,hogy kíméljetek a kötekedésekkel,úgyhogy hagyjuk is abba.Megintcsak a kulturált válaszokat köszönöm,a többit továbbra is semmisnek tekintem,de vesztegesd itt az idődet,ha csak kötekedni tudsz,mert valaki nem ért veled egyet.

2015. júl. 29. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!