Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom kideríteni, hogy...

Hogy tudom kideríteni, hogy mi a . @cloud.com email címem jelszava?

Figyelt kérdés
Az iphonomon a gmail.com-os email címemet használom apple id-ként. (Pl. ha app-et töltök le). Ha viszont egy appet akarok frissíteni, akkor a ...@cloud.com jelszavamat kéri. Ezt viszont elfelejtettem. Ha vissza akarom állítani, akkor két lehetőséget kínál fel. 1. emailen keresztül (nem jó, mert nem tudok belépni a cloud.com-os emailbe...) 2. Két biztonsági kérdést tesz fel. Ezek a kérdések nekem tök idegenek, és nem is tudom rájuk a választ...

2015. júl. 29. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
hát másképp nem fog menni...
2015. júl. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kettő ugyanaz. De egyébként tudok egy jobb ötletet... add vissza a tulajnak.:)
2015. júl. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Ugyanarra az email címre nem küldheti, mint amit vissza akarsz állítani a kettő üti egymást. Tehát itt valami nem stimmel.
2015. júl. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy milyen email címre küldi. Az tuti, hogy a gmail-esre nem, amit apple ID-ként használok 3 éve:-)


Köszönöm az építő, és főleg jóindulatú hozzászólásokat, felkeresek akkor egy megfelelő szakértelemmel rendelkező apple szaküzletet.

2015. júl. 31. 08:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán az icloudhoz van apple id hozzárendelve?
2015. júl. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most esett le. a beállításokban nézz szét, mert valami nagyon elállítódott. ugyanaz az id kéne, hogy legyen az appstorenál, mint a beállításokban az apple idnel. te valamit elkutyultál és most más van.
2015. júl. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A beállításoknál már próbálkoztam, most belenéztem megint.

Igen, nekem is ez a bajom, hogy itt az icloud.com és az apple ID gmailes címem összekeveredett.


Beállítások, iCloud - itt a gmailes címem van megadva, amit apple ID-ként használok, és működik. (Pl. app vásárlásánál). Itt meg volt adva második címként a cloud.com-os email cím is, de azt most kivettem...


Az appek frissítéséhez viszont továbbra is a cloud.com-os email cím jelszavát kéri... Ahh...


Tényleg bemegyek majd egy üzletbe, s megpróbálom kidedíteni...

2015. júl. 31. 12:24
 8/8 anonim ***** válasza:

A frissítésnél nyilván azért kéri az icloudos címet, mert azt használtad, azzal töltötted le. Mindig azt a címet kéri amivel le lett töltve az app.

Én három accountot használod egy ipad-en szóval ott neked kell körülnézned, hogy mit szúrtál el. Az üzletben is ezt fogják mondani.

2015. júl. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!