Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy microsoft 535-ös...

Vettem egy microsoft 535-ös telefont amin ugye a windows8 fut. Mikor evvel az eszközel otthon rá kapcsolodtam a wifi hálozathoz egyszerüen nem engedte többet, hogy a laptopomrol felcsatlakozzak. Van köze egymáshoz?

Figyelt kérdés
Halottam olyan feltételezést ,hogy a windows8 és a windows7 "nem birja egymást" és ezért nem engedi h felcsatlakozzak. Ez lehetséges?? Ha igen, mi a megoldás? Valami DNS hibát ir ki. Azt irta a részleteknél,hogy beálitsáoknál pipázak ki egy mezöt és müködni fog de nem vált be.

#wifi #microsoft535 #win8/win7 hálozati ellentét
2015. júl. 30. 01:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a router-en maximalizálva van a csatlakoztatható eszközök száma, nincs köze ahhoz, hogy most az eszközökön milyen rendszer fut.
2015. júl. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oppsz rosszul irtam bocsánat a leirást . Felenged csatlakozni de valami miatt nem müködik rajta a net valami DNS hibát ir ki. Szakember mondta, hogy windows 8-as telefon miatt lehet én nem tudom :/ de tényleg összefügg a 2 ahogy felcsatlakoztam mobilrol laptopon nem működött a net többet. :/ Valaki nem tud valami megoldást ? :/ Nagyon fontos lenne :)
2015. júl. 30. 16:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy engedélyezve van-e a router-en a DNS kiosztás vagy hívj valakit és állítassad be újra, lehet, hogy le reszetelődött!!
2015. aug. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!