Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Desire 820 vagy Huawei P8?

HTC Desire 820 vagy Huawei P8?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a tartósabb, a "jobb", nem vagyok egy nagy játékfan sem, tehát annyira kéne, hogy tudjak facebookozni (+messenger), viberezni és még talán letölteném a candy camerát is, de nem használnám rongyosra a telefont, de azért elvárom, hogy gyors legyen, ne fagyjon be naponta 5x, szóval értitek :D

Ja és, ha ezt a két telefont nem tartjátok túl jónak, akkor mit vegyek úgy 150.000 ft-ig? (max 170), vagy inkább gyűjtögessek még és vegyek egy iPhone 6-ot, vagy egy HTC m9-et vagy??? Érdekelne a véleményetek :)



2015. júl. 30. 15:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyértelműen a P8, sokkal jobb telefon! Vagy még esetleg iPhone 5s, Samsung Galaxy S6, Sony Xperia Z3/Z3+, vagy LG G4
2015. júl. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Eleinte nem tetszett a G4, de azt hiszem beleszerettem, annyit nézegettem :D
2015. júl. 30. 22:14
 3/12 A kérdező kommentje:
Az S6, önmagában nem tetszik, az S6 Edge, meg hogy is mondjam, khm... Nem olcsó :D Meg Samsungokat annyira nem szeretem, de 280 ezerért már elvárnám ,hogy jó legyen, de mondom, nagyon drága... Akkor már inkább iPhont vennék... :D
2015. júl. 30. 22:16
 4/12 A kérdező kommentje:
A Z3 meg... Jól olvastam, hogy nincs előlapi kamerája??? Mondjuk nekem sonym volt, még az ericssonos korszakból, de az sajna tönkrement... :)
2015. júl. 30. 22:18
 5/12 A kérdező kommentje:
A Huaweivel meg az az egyetlen bajom, hogy nem bízom annyira a "kínai" dolgokban (igen tudom mindent kínában gyártanak, de akkor is :D)
2015. júl. 30. 22:19
 6/12 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne neki?? Ezt a b#romságot hol olvastad? 2.2 MP-es előlapi kamerája van a Z3-nak!

Amúgy csak "kiskínai" (tájváni) márka a Huawei, és nagyon jó! Régebben akik említették, mindenki csak dícsérte, és egyetértek velük, amióta 2 hónapja megvettem a P7-est, mindennap több órát nyúzom, állandóan netezek rajta, és nem lassul!

2015. júl. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Emagon olvastam, hogy nincs másodlagos kamerája... Én is furcsálltam, ezért írtam ide, hátha hülye az emag :D

Szívem szerint amúgy Huawei Ascend Mate 7-et vennék, de túlontúl nagy sajna, szerintem ebből LG G4 lesz :D Vagy még talán Huawei... Még nem tudom :D

2015. aug. 1. 21:56
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, ha két kézzel használsz egy telefont, ekkora méretnél ez normális, szerintem a világon senkinek nincs akkora keze, hogy 1 kézzel tudja használni, amondó vagyok: a méret legyen az utolsó! :D Ha a Mate 7 az álmod, vedd meg, nehogy aztán örökre nyugtalan légy miatta! :)
2015. aug. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nyugtalan azért nem leszek miatta, csak legyen már az egyik telefon a kezembe :) De azért előbb végigkérdezem az ismerőseimet is... Csak velük az a gond, hogy vagy gagyibb féle (nem nyomkadós csak gagyibb :D) telefonjuk van, vagy ájfonjuk... Hajj, nehéz döntés ez... Te melyiket vennéd meg a legszívesebben? :)
2015. aug. 2. 00:40
 10/12 anonim ***** válasza:
Vagy a G4-et, vagy megvárnám, amíg nálunk is kapható lesz a Huawei Honor 7
2015. aug. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!