Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem szól mindkét fele a...

Csak.Egy.Kérdés kérdése:

Miért nem szól mindkét fele a fülhallgatónak?

Figyelt kérdés
Van egy Xperia E telefonom és most vettem hozzá egy fülhallgatót de csak a jobb fele szól. Gépen szól rendesen, de azt gondoltam hogy talán nem kompatibilis és az lehet a baj. Most vettem egy másik fajta fülhallgatót (Maxell) ami az még régebben rendesen szólt benne. Kipróbáltam a telefonhoz kapott fülest is, de azzal is ugyan az a probléma. Ez előtt egy szintén Sony fülesem volt, bár nem sajátja, de nem volt vele baj, viszont a végén már csak úgy szólt a bal fele ha megmozgattam tövét (ott ténylegesen a füles ment tönkre). Ennek köze lehet a problémához vagy a jeck aljza mehetett tönkre?

#fülhallgató #jeck dugó #jeck aljzat
2015. júl. 31. 00:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet az aljzat, de lehet az erosito fokozat is.
2015. júl. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!