Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A sony xperia z ultra-ról...

Szakál B3nc3 kérdése:

A sony xperia z ultra-ról kinek mi a véleménye, és akinek van, az miért vette meg ezt a készüléket? Én Játszanék, és böngésznék vele, ezekre jó a telefon? (tablet és telefon között nem tudtam dönteni, mikor megláttam ezt :O )

Figyelt kérdés
nincs

2015. júl. 31. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Az egyik legszebb, legjobb készülék..amióta megjelent ilyenre vágytam, de helyette kaptam egy Z1-et ajándékba..

A mai napig nem tettem le arról, hogy ilyent vegyek..

Ez az a készülék, amit mindenre lehet használni...

Néhány fanyalgó a vakut hiányolja, hogy így nem ér semmit a gép..nos a Z1-el még az egy év alatt egyszer sm kellett a vaku..rendkívül érzékeny kamerája van( a japók nem hülyék)

Nagy előny a külön kameragomb, és hogy dokkolóról is lehet tölteni..

Álomszép megoldás, hogy ilyen lapos(6mm)fehérben különösen jól mutat.


Tablet az igazából tíz coll körül az igazi, ez a Z Ultra egy kiváló telefon, amit mindenre lehet használni.


Sajnos csak baráti körben van, de esz a fene utána. Ha megteheted, vedd meg.

Minél nagyobb a képátló, annál jobb.

ez a méret a jövő!

Játszani, böngészni tökéletes.

2015. aug. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Rendben, nagyon szépen köszönöm a választ erre a kérdésemre :)

Körülbelül pont erre számítottam, remélem nem fogom megbánni hogy ilyet fogok venni :)



Köszönöm a választ !

2015. aug. 1. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!