Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S7500 probléma?

Samsung S7500 probléma?

Figyelt kérdés
Csak simán kint volt az asztalon a telefon semmi napsütés, sem víz semmi. Egyszer csak azt vettem észre hogy fekete háttérvilágítással ment a telefon, semmilyen gombra nem reagált, kivettem az aksit, elindítottam és azóta elindul, rezeg, samsung logo, s7500, és itt 1 mp után újraindul és ezt játsza. Leállításra nem reagál csak aksi kivétellel lehet leállítani. A telefon újonnan lett véve, USB-vel gépre kapcsolásnál sima fekete képernyő háttérvilágítással és szintén nem reagál semmilyen gombra és érintésre, innen is csak aksi kivétellel lehet leállítani.

2015. júl. 31. 20:24
 1/1 anonim válasza:

ROM és Android csere a megoldás.

Gyakori Samsung probléma sajnos, h. így hal meg a teló.

Én már 2 telefonnal is így jártam.


Ha otthon vagy a dologban, otthoni is próbálkozhatsz (de csak ha biztos vagy a dologban, mert tégla is lehet a mobilból ha elrontod) a fentiekkel, ha nem akkor szerviz.

2015. júl. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!