Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor, tarifacsomagváltás...

Telenor, tarifacsomagváltás szerződés lejárta előtt. (? )

Figyelt kérdés
Szóval Telenornál szeretnék tarifacsomagot váltani. És a tarifacsomagok. All in S-ről All in L-re. És szeretnék venni egy telefont is a csomaggal. Úgy 15000forintot kellene havonta fizetnem. Elvileg nagyobb csomagra lehet váltani bármikor. Én azt olvastam, hogyha nagyobb csomagra szeretnék váltani, akkor kötbért sem kell fizetni. Viszont az üzletben azt mondták hogy fizetnem kell 4000ft. kötbért. Ez miért lehet?

2015. aug. 1. 12:34
 1/2 Neuhauser László ***** válasza:

Ácsi!


ha a csomagot új készülékkel veszed azt csak új előfizetésként tudod, hűségidő alatt akciós készülékváltásra NINCS lehetőség!


Vagy kifizeted a készülék teljes árát ami nem kevés pénz


A csomagváltásnak van valami díja, gondolom ez lehet az a 4.000 ft, mert lényegében a csomagra kötöttél hűséget, igaz nagyobbra váltani lehet, csak kisebbre nem, de ez sem ingyenes....


TEHÁT!


- Csomagot válthatsz hűség alatt, de csak felfelé, és a köv.havi számládban megjelenik ennek a díja is


- Készüléket kedvezményesen NEM válthatsz / vehetsz csomag nélkül amíg az előzőre tart a hűségidő.

2015. aug. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Igazából elvileg hűségidő lejárta előtt 3 hónappal lehet készüléket venni. Az pedig jövőhónapban van. Szóval tarifacsomagot válthatnék készülékkel együtt kedvezményesen, csak ki kell fizetnem a 4000 forint kötbért. Csak mivel azt olvastam, hogy ingyen lehet áttérni másik csomagra, bármikor.. ez kavarhatott meg. A csomagról való áttérés ingyenes lenne, csak készülékkel kell még 1 hónapot várni.

2015. aug. 1. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!