Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem frissülnek az...

Miért nem frissülnek az alkalmazások az App Store-ban?

Figyelt kérdés
iPhone 5 készülékemen 3 napja nem frissülnek az alkalmazások és letölteni sem tudok semmit. 2 éve használom, eddig nem volt vele gondom. iTunes-on keresztül sem sikerül frissíteni. Próbáltam már ki-be kapcsolni, a legújabb iOS van rajta de semmi. Egy visszaállítás megoldaná a problémát? Köszönöm a választ.

2015. aug. 1. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ennyi info nem elég. Valahogy valami nem stimmel. Ott vannak a frissítések és nem engedi?... Mit ír ki? legújab iOS azaz a 9 béta?
2015. aug. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, iOS 8.4. Hát annyit csinál, hogy rányomok a frissítésre és nem történik semmi, nem indul el a "csík". Sem wifiről sem mobilnetről nem működik. Alkalmazás letöltésénél ugyan ez, pörög körbe-körbe és nem történik semmi.
2015. aug. 1. 17:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondod, hogy 3 napja. Történt a készülékkel valami?
2015. aug. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Semmi, szokásos alkalmazásokat használtam rajta
2015. aug. 1. 18:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Valami iOS hiba lesz ez. Mintha olvastam volna erről. Nézz szét a fórumokon. A visszaállítás az tuti segít.
2015. aug. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na megoldódott, visszaállítás, most már működik.
2015. aug. 1. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!