Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül le rövid időn...

Miért merül le rövid időn belül a majdnem új akkumulátor a Samsung Galaxy S2-es telefonomban? Ez egyik napról a másikra történt, anélkül, hogy víz érte volna vagy napsütés a telefont.

Figyelt kérdés
Kb 4 hónapja cseréltem új akkumulátorra a régit, mert már keveset bírta. Nagyon meg is voltam vele elégedve, mivel nem használom sokat a telefont 2-3 napig is tartotta az áramot.Nincs semmi különleges app rajta és nem is tettem fel egyedül az Avast-ot, szoftver frissítés sem volt rajta. Egyik napról a másikra 15 óra alatt teljesen lemerül ugy, hogy nem is beszéltem ezalatt senkivel a wifi volt bekapcsolva 2x 10 percre kb.Futó alkalmazásokat mindig bezárom. Az akkumulátor fogyasztás ezt mutatta: Android op. rendszer 47%, Akku 14%, Cella készenlétben 13,Eszköz készenlétben 9, Android rendszer 4,Avast 4, Kijelző 4,Google szolgáltatások 2, Média szerever 2%.

2015. aug. 1. 17:31
 1/2 bp1985 ***** válasza:
Eredeti samsung akksi, vagy valami utángyártott?
2015. aug. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Eredeti Samsung akksi, ugy rendeltem a Telenortol 4999 forint.Választhattam volna utángyártottat ami vastagabb akksi, más hátlap kellett volna a telefonnak és állítólag több ideig tartja az áramot, de az utángyártott akksi. Azt mondtam eredeti legyen.
2015. aug. 1. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!