Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik android launcher...

Melyik android launcher hasonló iphone home screenhez?

Figyelt kérdés
Konkrétan arra lenne szükségem, amit az iphonenál nagyon szerettem, hogy telepítés sorrendje szerint jelennek meg az alkalmazások a home screenen és ha leszedek valamit, akkor nem lesz egy "lyuk" az alkalmazások között, hanem a következő a sorban a lyuk helyére lép.

2015. aug. 2. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Google Play-en van ilyen. Csak keress. Amúgy én holo launchert használok, ez nagyon jól személyre szabható
2015. aug. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már nagyon sok launchert kipróbáltam, de nem találtam még mindig konkrétan olyat, ami a home screenen telepítés szerint rendezi az alkalmazásokat.

Viszont nem tudom elképzelni, hogy csak nekem tetszett ez az iphoneban és valaki még nem oldotta meg

2015. aug. 2. 14:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Az android is úgy rendezi alapból. Persze átrendezheted utána. Mint ahogy az iPhone-nál is.
2015. aug. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!