Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az előbb az én számomrol ment...

Az előbb az én számomrol ment az egyik barátomnak sms amit nem én írtam mi lehet?

Figyelt kérdés
Úgy volt hogy rámírt facebookon hogy miert írtam hogy moziban vagyok én értetlenül néztem hogy mivan?? Erre küldött egy képernyőfotót az üzenetről, azt hittem viccel de leellenőriztem és tényleg. Meg amellet a híváslistába volt hogy hívtam de ő visszahívott és leraktam. Mi lehetett. Ha az esetleg számit androidos a telóm.

2015. aug. 3. 13:01
 1/3 anonim válasza:
Lehet hogy hülyeséget mondok, de azt hiszem a Sonynak van ilyen, hogy ha nem veszed fel küld olyat hogy pl. Eszem.Később visszahívom. Két haveromnak is van Sonyja és mind a kettőtől kaptam már ilyen smst
2015. aug. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Samsungom van. De megnezem hogy nincs e olyan beallitas.
2015. aug. 3. 13:13
 3/3 A kérdező kommentje:
Megneztem az az. Koszonom a segítséget. Nagyon megijedtem. :)
2015. aug. 3. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!