Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan képszerkesztő...

Van olyan képszerkesztő alkalmazás Windows phonera ami ugy mukodik, hogy tobb kepet készíthetünk vele, közben stabil a telefon, es a kepeket osszeolvaszthatjuk, így tobbszor is szerepelhet rajta ugyanaz az ember? Olyan mint Ios-re a clone camera.

Figyelt kérdés

2015. aug. 3. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Lumia Camera Classicban van ilyen. Régen külön appként volt a Smart Camera, azt egybe olvasztották a Pro Camerával. Sorozatfelvételből csinálja meg (vagy pl. Lumia 930-on 4K felbontású videóból).
2015. aug. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lumia 930-om van es már neztem a beállításokat, es a kezikonyvet is átnéztem a classic-ban de nem talalom hogy hogyan s mint kéne. Letudnad nekem írni?
2015. aug. 3. 23:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Csinálsz egy 4K felbontású videót, aztán a Lumia Moments appal tudsz abból akciófelvételt csinálni.
2015. aug. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!