Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az miért van, hogy a Vodafonná...

Az miért van, hogy a Vodafonnál sokkal drágább az Iphone6, mint ha boltból venném függetlenül?

Figyelt kérdés

Az van, hogy szerettem volna lecserélni az Iphone4 telefonomat a 6-ra és bementem a szolgáltatóhoz, de elég rendesen meglepődtem.

Természetesen 2 éves szerződéshosszabbítással, készpénzre szerettem volna a telefont elhozni, viszont legnagyobb megdöbbenésemre drágább lenne így, mint ha egy független telefont vennék x boltban.

Tudni kell, hogy már 10 éve vagyok előfizetőjük, 2 db előfizetéssel és éves szinten 250-300.000 Ft-ot hagyok náluk.

Azt nem gondoltam, hogy ingyen adják, de azért arra számítottam, hogy a bolti ár fele-háromnegyede kb.


Normálisak ezek??

Más szolgáltatónál ez hogy van? Azt tudom, hogy külföldi ismerőseimhez, ha szerződést hosszabbítanak, ingyen vagy 1 euróért dobálják hozzá az Iphon-okat.

Úgyhogy erősen elgondolkoztam a szolgáltató váltáson.


De ez miért éri így meg nekik? És ki az a hülye, aki ezek után ahelyett, hogy hosszabbítás nélkül, inkább megvesz egy független telefont olcsóbban, mégis inkább hosszabbít és megveszi drágábban??



2015. aug. 4. 07:29
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Ok, akkor fordítsuk meg.

Magyarázd már el légyszives, hogy szerintes ebben így mi a buli a Vodafonnak, ha én nem hosszabbítok újabb 2 évvel, mert máshol megkapom függetlenül olcsóbban?


Igazából arra vagyok csak kiváncsi, hogy ez a többi szolgáltatónál is így van-e vagy csak a Vodánál?

Mert azt tudom, hogy Ny.Európában pont fordítva van.

2015. aug. 4. 11:59
 12/17 A kérdező kommentje:
Most komolyan, ez csak nekem furcsa? Mindenki más szerint ez teljesen rendben van??
2015. aug. 4. 12:00
 13/17 anonim ***** válasza:
Én se értem...
2015. aug. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

akinek nem esett volna le: a kérdezőt ez a legkevésbé se zavarja csak hü**ének nézi a vodafonet mivel direkt elkergeti a vásárlókat...

én a telenornál vettem i6ot részletre (diákként suli mellett melózva csak így tudtam) tavaly karácsonykor, és kiszámoltam olyan 170ezer lesz a részlet végén, míg ugyanezzel a díjcsomaggal egybefizetve(!!) 175ezer lenne és mindezt úgy, hogy egy eléggé olcsó havidíjam van (havi 12ezret fizetek), szóval szerintem én ezzel viszonylag jól jártam

2015. aug. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
14-nél a pont!!
2015. aug. 5. 09:41
 16/17 A kérdező kommentje:
14: Amúgy az tényleg elég korrekt. Na valami ilyesmit vártam volna én a Vodafontól.
2015. aug. 5. 09:42
 17/17 anonim válasza:

Ja igen én is néztem :D Elég röhejes...Kb a 2x be akarják rajtad söpörni ugye..:D És kifizetsz egy minimumit,az azt hiszem 59.000 és akkor 2 évig 10.000 forint. Na meg a jó macika farkát már bocsi..-.- :D

Bizonyíték! EZ MOST PL EGY 64GB ARANY!


[link]

2015. aug. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!