Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mivel győzzem meg a szüleimet,...

Mivel győzzem meg a szüleimet, hogy megvegyék nekem a Microsoft Lumia 640 XL-t?

Figyelt kérdés

Most nemrég tönkrement az előző Androidos telefonom. Egy közeli ismerősünk felajánlotta, hogy rendel nekem valamilyen oldalról Lenovo telefont, ha jól emlékszem, akkor Lenovo s850c-t, mert ő is ilyet használ és, hogy milyen megbízhatók, meg, hogy olcsón hozzájuk lehet jutni. Kapásból nemet mondtam rá, így azóta sincs telefonom. Most, hogy hamarosan kezdődik újra az iskola gondoltam, hogy megpróbálom még egyszer meggyőzni szüleimet, hogy vegyék meg nekem a 640 XL-t. A pénzzel nincs gond, csak lehet az a legnagyobb baj, hogy semmit nem értenek hozzá, jobban monda apum, mert anyumat annyira nem kell győzködni. Azon, hogy semmit nem értenek hozzá azt kell érteni, hogy ők még megmaradtak a gombos telefonoknál, azon kívül semmiben nincsenek képben. Pl. múltkor előfordult, amikor nézegették nekem a telefonokat, hogy egy 7"-os tabletot kérdeztek meg, hogy az nem-e lenne jó nekem. Akkor valahogy el sikerült nekik magyaráznom, hogy telefonban max. 6"-ig megyek el, meg a tablet és a mobiltelefon két különböző dolog.

Konkrétan abban szeretném kérni a segítségeteket, hogy milyen adatokkal, érvekkel álljak elő a telefon mellett...



2015. aug. 4. 23:02
 1/3 anonim válasza:
Hát mi az amiért jobban preferálsz egy érintőképernyőst mint egy régit?
2015. aug. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, hogy te is olyan "zombi" akarsz lenni, aki nekimegy gyalog a villanyoszlopnak mert nem tud felnézni a kijelzőről 1mp-re sem.


Tuti megkapod. :P

2015. aug. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem értem a problémát, ha eddig is okostelefonod volt, és a pénz nem probléma, és egyáltalán nem értenek hozzá, akkor úgyis azt fogják megvenni, amit te mondasz, nem? Tutira nem kezd el apukád pl. a Xiaomi mellett érvelni, ha egyszer azt se tudja, eszik-e vagy isszák...


Mondd azt nekik, hogy ez egy nagyon jó telefon az áráért, és kész.

2015. aug. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!