Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont lenne érdemes...

Milyen telefont lenne érdemes venni max 100ezer-ből?

Figyelt kérdés
2015. aug. 5. 09:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
Vegyél hitelre egy Iphone 6-ot az való neked. És "menőzhetsz" is vele, mint a többi köcsög. :D
2015. aug. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
OnePlus One,Nexus 5,Lumia 930
2015. aug. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

1., Honnan tudod hogy "ez való nekem" és hogy "menőzni akarok vele"? :D

2.,köszi a választ!

2015. aug. 5. 10:14
 4/16 anonim ***** válasza:
9%

Amikor még maga az hogy mobil újdonság volt, akkor sem adtam ennyit telefonért. Gondolom ha nem menőzni akarsz vele, akkor valahol ügyvezető lehetsz és nagy szükséged van rá hogy minden iőpontodat "fejben tartsa".


Ha nem így van akkor menőzni kell. Erre gondolhatott az első.

2015. aug. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Smittes ***** válasza:

#1 Ismered a kérdezőt? Vagy irigy vagy rá hogy telik neki 100-ezerért telefonra? Netán baj ha valaki felső kategóriásat akar venni?


Kérdező kérdésedre válasz: Lumia 930,Iphone 5s(használtan garival), Lg g3, 1+1, esetleg Xiaomi Mi4 ha szóba jöhetnek a kínai telefonok. Bár én WP-párti vagyok leginkább,szóval szerintem a 930 lesz a megfelelő neked.

2015. aug. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
100 ezer aztán tényleg a felső kategória. Jó középnek is, bár nekem a legolcsóbb is jó, nekem más dolgok fontosak :)
2015. aug. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Az ember nem csak ahhoz ért ami fontos neki. A péknek sem fontos a kenyért, mégis jobban ért hozzá mint én.


Észt egyébként is te osztasz. Azért nálad igaznak látszik a szólás, hogy akinek nincs, az mindig szivesebben ad.:D


Akkor legyen igazad, neked 400 euró alatt felső kategóiás. Nem akarok belerondítani a naív kis világodba.

2015. aug. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Volt egyébként Balckberrym, mert a cégnél járt. Kb ebben az értékben. Agyf...szt kaptam tőle hogy naponta töltőre kellett rakni.
2015. aug. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
9%
Smittes és te ismered a kérdezőt,hogy szerinted a Lumia 930 lesz neki a megfelelő? Én a nexus5, Oneplusone ajánlom neked.
2015. aug. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Előző, sztem hagyjad sittest, elég baja lehet a magánéletben, azért olyan arogáns.:)
2015. aug. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!