Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Legjobb telefon 150ezer...

Legjobb telefon 150ezer forint körül?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik lenne a legjobb? Galaxy A7-et néztem, de nem jó ár/érték arányt írnak róla.

2015. aug. 5. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
egy 20-ast még hozzáteszel és Iphone 5S.
2015. aug. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hol vehetek megbízhatóan iPhone 5S-t 170ezer forintért?
2015. aug. 5. 21:16
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha neked az A7 tetszik, vedd azt mert nagyon jó telefon.

Az meg más kérdés, hogy ennyiért felső kategóriás telefont is veszel, ami minden téren jobb, és most nem feltétlenül a kínaikra gondolok, hanem nevesebb gyártókra. Én átgondolnám mondjuk a nexus 5-öt. Nem olyan szép de mindenben jobb. De van sok más ami tényleg jobb ár/értékben és felső kategóriás telefon.

2015. aug. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nexus 5 vagy esetleg 6,OnePlus Two,Lumia 930,iPhone 5s


az a7 fele annyit se ér mint amennyibe kerül.. :D

2015. aug. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hauwei p8/mate 7, lg g4, xperia z3, samsung s5, htc m8 esetleg ha belefér m9.

Ebben az árkategóriában kb ezek amik közül nézelődnék.

2015. aug. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
S5 vagy A7
2015. aug. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
one plus two, honor 7
2015. aug. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A Oneplus Two tényleg nagyon jó telefon. De Samsung S6-ot is lehet kapni boltokból, az még jobb. Én ez a kettő közül választanék. Esetleg LG G4, de annak van egy furcsa torzítása videózás közben, nekem amiatt bukott el a választásnál.
2015. aug. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem akarok egy céget sem reklámozni, bírod az árgépbe, árukeresőbe.
2015. aug. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Uristen!


Nehogy androidot vegyel ha van iPhone-ra penzed. Az androidban ugy el van ku.rva a Dalvik VM, ujabban meg az ART, hogy az csuda. Blokkol, reszettel, minden honapban gyari beallitast kell adjal neki, 6 honap mulva mind kimennek az updatelesbol (mert 6 havonta lecserelodik az osszes modell es keptelenek frissiteni mind), satobbi.


Az Apple mint hardwer fantasztikus, es a szoftverje szinten, plussz tamogatva van tobb mint 5 evig, s utana meg megy 5 evet az utolso verzioval problemamentesen!

2015. aug. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!