Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tölthetem fel a képeime...

Hogyan tölthetem fel a képeimet gépre Iphone-ról?

Figyelt kérdés
Próbáltam iTunes-on keresztül,de ott csak úgy működik,hogy a gépről a telefonomra tudom letölteni a képeket,és én pont fordítva szeretném,mert már tele van a tárhelyem,és kb. semmilyen alkalmazást nem tudok letölteni a sok képem miatt(ami amúgy annyira nem is sok,1000 körül).Valaki tudna nekem segíteni?Nagyon FONTOS!!!!!!

2015. aug. 5. 22:46
 1/5 HUN_Sector ***** válasza:

Én úgy szoktam, hogy rádugom a gépre USB kapcsolaton. A telefonon megjelenik a kisablak, hogy megbízható e a kapcsolat, rábökök a megbízhatóra.

Ekkor megjelenik a sajátgép felületen 'iphone' meghajtóként.

Belemegyek az internal storage-be, DCIM, és ott vannak zagyva mappa nevek, azokban vannak a képek. Húzd át őket a gépedre, aztán másolás befejeztével töröld az iphone-on lévőket.

2015. aug. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ne haragudj,de mi az az internal storage,meg DCIM?? :D nekem magyarul van az itunes,szóval megtudod nekem mondani,hogy melyik ikonról mire lépjek? :)
2015. aug. 5. 22:54
 3/5 HUN_Sector ***** válasza:

Ne itunes-ozz.

Dugd rá usb kábellel a telefonod a számítógépre. Ha a telefonodon megjelenik a kérdés - ha megjelenik - hogy megbízol e a gépben, fogadd el.

Menj be a sajátgépbe. Megjelent az Iphone meghajtóként?

(mintkép itt: [link]

2015. aug. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 HUN_Sector ***** válasza:
2015. aug. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja értem,köszi :) Bár már közben megcsináltam itunes-szal,de akkor majd lehet,hogy legközelebb így csinálom,ahogy javasoltad :)
2015. aug. 5. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!