Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windowsos mobilok Android...

Windowsos mobilok Android helyett?

Figyelt kérdés

Hello!


Baratnomnek jelenleg Samsung Galaxy S Duos II telefonja van, de igencsak kuszkodunk vele mostanaban. Ujraraktam a rendszert, folosleges dolgokat letoroltem rola megis akadozik az egesz, lefagy, es nem enged neha torolni fajlokat (zeneket, kepeket) a telefonrol. Tobb sebbol verzik, igazabol egy premium Androiddal talan nem akadnanak ilyen gondok, de arra meg ugysem tudna ugy vigyazni.


Tehat erdekelne valami kozepkategorias Windowsos telefon, hasznaltan is akar. Ugy tudom stabilabb rendszer, mint az Android, es egyszerubb kezelni is. Nem nagyon tudom mik szamitanak jonak, ezert kernem a segitsegeteket. 40 ezer forintot szanunk a telefonra, ebbol egy jo allapotu hasznalt mobilt szeretnenk venni.


Elote is koszonom a segitsget!



2015. aug. 6. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Lányoknak Lumia 735 ajánlott formája/mérete/tudása miatt.
2015. aug. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Esetleg Microsoft Lumia 640.
2015. aug. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
én viszont ,ha lesz pénzem vissza megyek az androidra ,mert nem tudtam megbarátkozni a lumiámal sokat dicsérték de nekem nem jött be a lumia 520 .
2015. aug. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a lumia 520 mar a megjelenesekor is alsokategoriasnak szamitott, alapvetoen keves benne a ram is... nem ahhoz kene viszonyitani ha wprol van szo jelenleg... lumia 640 best buy ilyen arban
2015. aug. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egy 2,5 eves alsokategorias telefontol nem kell csodakat varni, most felesleges felhoznod az 520at.. meg lehet nezni hogy az androidos telefonok amik 2,5 eve jelentek meg az alsokategoriaban, mennyire hasznalhatok... ;)
2015. aug. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kovixxl ***** válasza:
Én is a lumia 640-est javaslom. Ami még jó a wp-ken hogy gyorsak is ráadásul jön rá a Windows 10 amin már android-os alkalmazások is menni fognak
2015. aug. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Lumiák nem rosszak.De kevesebb alkalmazás van rá mint az android-okra.Akkor meg inkább Stock Android(Moto E,G vagy Nexus).
2015. aug. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"kevesebb"... hat tudod kinek mi az igenye.. nekem nem kell az a sok fogyatekos alkalmazas, ami nincs meg az aruhazban :D
2015. aug. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!