Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek (hozzáértők) az...

Szerintetek (hozzáértők) az LG H959-be (G Flex 2 2gb / 32gb) elég a 2gb ram az android szempontjából?

Figyelt kérdés
Tahát néztem sok videót a G Flex 2-ről és kb mindben akadozott a telefon a S810 ellenére, úgy hogy az akadás nem melegedés következménye volt. Akinek esetleg van 2gb rammal felszerelt G Flex 2-je, akár 16 (H955), akár 32gb-os (H959) változat, kérem ossza meg velem tapasztalatait.

2015. aug. 6. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is most akarok telefont venni és elég sok mindent néztem róla.Az akadások a rosszul optimalizált rendszer miatt vannak de sok helyen olvastam hogy lolipop-nál (5.0) nem akad és már nemsokára az 5.1.1 is elérhető rá.
2015. aug. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na, ma alkalmamban állt egy ilyet kipróbálni, és a válaszom: SZAR!!! Inkább fizess 20 ezerrel többet egy G4-ért, ekkora összegnél már nem nagy különbség és így nem fogsz állandóan szidni valakit, ugyanis gusztustalanul akadozik, első bekapcsoláskor IS! és utána is végig. Jó, hogy nem vettem meg.. Nem is ajánlom.
2015. aug. 6. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!