Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek érdemes rá licitál...

Kriszmo78 kérdése:

Szerintetek érdemes rá licitálni? Eredeti lehet? Www.Ebay.com/itm/CUBOT-X11-16GB-2GB-3G-GPS-Unlocked-5-5-Andr oid-Octa-Core-Waterproof-Smartphone-/261993852134? hash=item3d000cece6&autorefresh=true

Figyelt kérdés
2015. aug. 6. 18:13
 1/4 anonim válasza:

Ez ennyiért nagyon gyanús.

Szerintem inkább hagyd. Tudod, olcsó húsnak hig a leve.

Csak óvatosságból irom!

2015. aug. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ok, ezért is kérdezetem a véleményeteket. Habár aukciós, kiváncsi vagyok mennyiért megy el. Köszönöm a válaszod.
2015. aug. 6. 18:21
 3/4 anonim válasza:

Igazán nincs mit.

Én is pont a múltkor jártam igy egy tablettel. Olcsó volt, ráadásul új. Persze, én naiv megvettem, hiszen húúú márkás tablet (annyi pénzért) és megéri.

Júniusban vettem, de júliusban már nem is ment.


Galaxykat is nézegettem a minap, de az árak valami borzalmasan eltérőek. Pl van használt 40-ért, de van 300-ért is, ugyanaz az s4-es modell.

Na itt azért elgondolkoztam.

Valami oka ennek kell legyen.


Szóval ezért mondom, ilyen helyről (hiába megbizható az e-bay) nagyon vigyázni kell.


Mellesleg tipp: ha venni akarsz valakitől az ebay-en, először csekkold le a rating-jét! :)

2015. aug. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szoktam nézni, a negatív értékeléseiit mindig megnézem mért kapta. Sajna nálunk sok adót rányomnak ezekre a dolgokra. Ami negyvenezer Kínában az itt hetven.
2015. aug. 9. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!