Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Androidos telefont éri...

Milyen Androidos telefont éri meg venni? (minőség, használhatóság)

Figyelt kérdés

Van egy 5 éves iPhone 4-em és lassan már kéne venni egy új telefont. Nagyon imádom meg minden, de már csak régi. Megszoktam az iOS rendszert és tetszik is (van egy iPadem is), de az új iPhoneok nem tetszenek így gondolkozom, hogy kipróbálom milyen az Android mert még sosem volt és családban sincs senkinek, hogy kipróbálhattam volna hosszabb távon.

Sokan fikázzák az Androidot, hogy lefagy meg fél-1 év és utána teljesen használhatatlan, ez igaz? mert én minimum 2-3 évre tervezek telefont venni. És mivel vagy 100 gyártó gyárt Androidos telefont nem tudom melyek azok amik jók és bírják az időt, illetve olyan kéne ami jól össze van rakva nem recseg ropog és nem műanyag.

interneten szétnéztem meg youtubeon is néztem videókat, de mindben azt mondják hogy nagyon jó mind szóval nem jutottam sokra :D

Esetleg valakinek ötlet?

A válaszokat előre is köszönöm!



2015. aug. 6. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a Nexusokat tudnám javasolni. Ez az a széria, amin a teljesen érintetlen Android fut, így nagyon stabil, és gyors. Emellett elsőként kapja meg a frissítéseket, és sokáig támogatott. Esetleg még a HTC-t tudom ajánlani. Ők kifejezetten prémium telefonokat készítenek a felső kategóriában, és nagyon jól optimalizálják a szoftvereiket, illetve magát a rendszert is. Szintén sokáig támogatják a telefonjaikat.


Én ha a helyedben lennék, őszig mindenképp várnék a vásárlással, mivel a pletykák szerint akkor jelenik meg az új Nexus. Sőt, lehet 2 is lesz.

2015. aug. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm! ha veszek telefont őszig mindenképp várok. Szeptembertől van csak ösztöndíj :D
2015. aug. 6. 19:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Így már értem.


Egyébként ha időd és nyelvtudásod engedi, érdemes követni a külföldi portálokat ősz környékén, mivel többnyire hamar hozzájutnak az új telefonokhoz, és többségük elfogulatlan szokott lenni. Mondanám még hazai viszonylatban a Mobilarena oldalát, de egyre kevésbé elfogulatlanok a cikkek, illetve néha nem fedi a valóságot amit leírnak.

2015. aug. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hmm... akkor mindenképp a Nexus 5 2015 lesz a Te telefonod ősszel ;)
2015. aug. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
viszont megfontolnám mellette a Lumia 950-et is majd, az is érkezik őszig... tudom, hogy nem androidos... de megbízható, gyors rendszer a WP is, és 2-3 évig simán hibátlanul fog neked működni
2015. aug. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! egyelőre az android felé érdeklődök inkább. majd élőben megpróbálom megnézni ezeket a telefonokat és úgy dönteni, de még van időm mert tényleg még inkább 2 hónap mire telefont vennék.
2015. aug. 7. 01:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!