Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon vásárlásra készülök...

Telefon vásárlásra készülök és szükségem lenne a segítségben. Középkategóriás készülékek közül ti melyiket javasolnátok mind (legfőképp) teljesítmény és kamera szempontjából?

Figyelt kérdés
Az ár maximum 70-75ezer forint környéke lenne. Annyi féle-fajta van hogy egyszerűen dönteni nem tudok. Ti mit javasolnátok? Számotokra melyik lenne a legjobb ezen árkategórián belül?

2015. aug. 7. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia 830.
2015. aug. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szántóvető ***** válasza:
ha droidos kell akkor huawei ascend p7
2015. aug. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
emag.hu ezen oldslon osdze is tudod hasonlitani melyiket szeretned. Nekem Samsung galaxy S3 Neom van. Azt mondjak tud annyit mint sz Iphone 4s. 16gb belso memoria. 8mpx hatlapi kamera. Elolapi kamera is tokeletes HD felbontasu. Pm irj.
2015. aug. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Androidos telóra gondoltam azt így kifelejtettem. Közbe keresgéltem...mit szóltok a Meizu m1 note-hoz? Vagy éppen a Huawei p8 lite-hoz? Vélemények?
2015. aug. 9. 00:34
 5/7 szántóvető ***** válasza:
p8 4g képes viszont nem full hd kijelzős a p7-hez képest.a meizu tűnik a legjobbnak,ez a legerősebb és az aksija is a legnagyobb a 3 közül.mondjuk 75-ért nem kapod meg.
2015. aug. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
80-ért találtam Meizu-t
2015. aug. 10. 19:39
 7/7 szántóvető ***** válasza:
egész jó színekben lehet kapni.milyen színút veszel?
2015. aug. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!