Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segytség Múlt héten táborban...

Segytség Múlt héten táborban voltam és a Sony Xperia Z3 telefonomon a szobatársaim elállították rajta a PIN kód alapú feloldást. Valami ötlet a visszaállításhoz?

Figyelt kérdés
Azóta nem tudok semmit kezdeni vele. Próbáltam már hard resetelni de semmi, a PC Companion-nal sem tudok semmit kezdeni mert a laptopom le-föl dobálja a telefonom. Valaki tudd ajánlani valamit? Vigyem be szervízbe? Amúgy T-mobil függő a telefon.
2015. aug. 7. 23:39
 1/1 anonim válasza:

Szia


Ez már velem is megtörtént,de nekem PC Companion-nal sikerült megoldanom a problémát.Esetleg próbáld meg egy másik laptopról/gépről,mert lehet hogy a laptopod nem engedi csatlakozni a telefont ( ez már nálam is előfordult ).Ha pedig tényleg nem működik,akkor vidd be szervizbe.

2015. aug. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!