Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lemerült a telefonom. Nem...

I3u[R]n kérdése:

Lemerült a telefonom. Nem kapcsolt be. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hali. Ma lemerült a telefonom (Samsung Galaxy Ace 4), és hiába dugom töltőre nem kapcsol be. azt sem mutatja hány %, amikor megnyomom a ki/be kapcsoló vagy a középső gombot. amikor lemerült ultratakarékos módba volt, és nem úgy kapcsolt ki, hogy leállítás... hanem lefagyott, és elfeketedett a kijelző. mi lehet a probléma?

2015. aug. 8. 07:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Vedd ki az akkumulátort, aztán tedd vissza. Rakd vissza töltőre. És félóra múlva kapcsold be...
2015. aug. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már próbáltam, 8 órát vártam, és semmi arra gondoltam, hogy nem e az a baj hogy az érintkezőnél poros. mert baja nem lehet egyik nap még jó. másik nap elő se vettem, szóval... és hogyan tisztíthatnám ki?
2015. aug. 8. 14:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálj egy másik aksit, keress valakit akinek ugyanilyen van. Ha nem azzal van a baj, akkor szerviz (ezt tuti lefedi a garancia).
2015. aug. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!