Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Üdv!


Kezdetnek annyit, hogy tudom elég mainstream kérdés, de remélem, hogy ettől függetlenül segítetek nekem :)

Lényegében egy Samsung S5-öm volt eddig, de betört a kijelzője. 35ezer forint a csere. Terv, hogy megcsináltatom, eladom és az árából veszek valami olcsóbbat.


Következőkre gondoltam:

- Lumia 735 ~ 45ezer


- Sony Z1 compact ~65e


- Sony M4 Aqua ~ 65e


- Lumia 830 ~ 65e


- Huawei p8 lite ~65e


- Huawei Ascend p7 ~65e


Ezek lennéek :) Akik rendelkeznek/tek ilyen telefonokkal vagy ismerik a készülékeket azoktól várok elsősorban választ :)



Köszönöm előre is.


2015. aug. 8. 21:18
 1/1 anonim ***** válasza:

az m4 aquát felejtsd is el. rettentően kevés benne a hely. a p8-ról is lemondanék. én személy szerint nem szeretem a lumiákat. tehát marad a z1 compact és a p8 lite. a sony erősebb, de kisebb. de ennek ellenére azt választanám.


viszont ha neked bejön a csempe akkor nyugodtan választhatod bármelyik lumiát.

2015. aug. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!