Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilnet külföldön?

Mobilnet külföldön?

Figyelt kérdés

Nyaralni készülünk és nem lesz wifi az adott helyen, viszont néha szeretnék hazaszólni közben, hogy megvagyunk. Előfizetéses vagyok, és nem világos pár dolog.

A x Ft havidíjam és a belföldön felhasználható x mega adatforgalmon TÚL fizetnék elég sokat ha külföldön próbálnék meg adatroamingolni?

Napi pár perc is nagyon drága? Vagy ez hogy működik?



2015. aug. 8. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Az adat ára nem időre szól hanem adatmennyiségre, tehát attól függ merre vagy eltérőek az árak de megvan hogy egy kilobyte mennyibe kerül és akkor azt tudod használni, a megfelelő roaming csomag kiválasztása után


Remélem tudtam segíteni :) Ha nem volt érthető vagy lenne még kérdésed keress privátban!

2015. aug. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sima adatromaing nagyon drága.

Vagy nézz valami egyéb csomagot ami jó kűlföldre, vagy vegyél ott hely helyi feltöltőkártyás simkártyát és arra töltsél netet. Persze utóbbihoz független telefon kell.

Másik olcsó megoldás netkávézó/call shop. Attól is függ merre mentek nyaralni.

2015. aug. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szántóvető ***** válasza:
hetvenhat forint ötven fillér 1 MB adatfordalom roaminggal az eu-n belül.
2015. aug. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

igen, addig értem hogy az adatmennyiség a lényeg, csak akkor a 60-70Ft/MB az mindenképp az itthoni havidíjamhoz íródik hozzá plusz költségként és annyival többet fizetek?

sose próbáltam, azért kérdezek ennyi hülyeséget, vagy egyértelműnek tűnő dolgot


egybként nem hiszem hogy veszek csomagot, az már nem érné meg, annyit nem akarok pötyögni

2015. aug. 8. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!