Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó választás lehet a Honor 4x?

Jó választás lehet a Honor 4x?

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban kinéztem magamnak 3 telefont. Sony xperia m4 aqua, Huawei p8 lite és a Honor 4x.

A Sony kilőve a nagyon kevés tárhely és a kamera miatt. A Huawei a gyenge fényerő miatt. Tehát maradt a Honor.

Mindegyik készülékről rengeteget olvastam, videókat néztem. És meg is lennék mindennel elégedve, de a kamerájától félek. Valahol azt mondják, hogy rossz, máshol azt hogy a mindennapokhoz jó.

Akinek ilyen van az el tudná mondani a tapasztalatát? Mind a telefonnal, mind a kamerával kapcsolatban.

És akinek nincs ilyen az megvenné esetleg?

És más telefonokat kérlek ne ajánljatok, ez van.



2015. aug. 8. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Hali, én is pont a huawei p8 liteot és a honor 4x-et néztem ki magamnak :)


Valószínüleg 4x-et fogok venni mert az sokkal olcsóbb a tudása viiszont nem sokkal van a p8Lite tudása alatt a képernyője meg még nagyobb is (igaz csak hd). Magyarán az ár-érték arányát jobbnak találom.


Egy hete írtad ki a kérdést, azóta esetleg vásároltál már? Ha igen akkor írnál tapasztalatokat? Sokat segítene nekem is :))

2015. aug. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

már 6 napja használom. mit is mondhatnék...imádom. a méretet nagyon hamar megszoktam. egy kézzel is tudom használni pedig nincsenek hosszú ujjaim. a kamerák nagyon rendben vannak. a gyorsasággal semmi gond nincs. bekapcsolt kijelzővel 6-7 órákat ment (10% töltöttség maradt). ilyenkor többnyire wifit használtam. ma viszont csak mobilnetet használhattam és most 21%-on van, a kijelző pedig 3 óra 17 percet ment. de tényleg minden tök jó. minden gyorsan történik.

egyetlen egy hibája van. mégpedig az hogy rendesen fel tud melegedni. valószínűleg nagyon sokat tett hozzá ez a kánikula is, de anélkül is sikerült rendesen felmelegítenem. persze egy böngészéstől, facebooktól nem lesz forró.

egyébként kézbe fogni is nagyon jó. egyáltalán nem csúszós a hátlapnak köszönhetően. a dupla kopp is jól működik, a gomboknak jó a nyomáspontja.

szóval max a melegedést lehet negatívumként felhozni. de lehet ez mérséklődni fog majd egy frissítéssel.

2015. aug. 17. 19:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Köszi szépen, azóta én is megvettem, és nagyon élvezem.

Tényleg nagyon gyors telefon, multitaskingolni simán lehet vele. Előző huaweiemben is sszerettem az emui-t itt is nagyon jó. A képe meglepően szép, aksi 1 napot bír ahogy te is írtad. Melegedést én nem tapasztaltam, bár lehet hogy azért nem mert vettem hozzá egy smart tokot is (ami ilyen kinyithatós és az előlapján an egy ablak). összességében én örülök hogy ezt vettem, ár-érték aránya kb a legjobb ebben az árkategóriában (max a xiamoi üti meg, ill esetleg a oneplus, de az már drágább).

2015. aug. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!