Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S5 Lollipop...

Samsung Galaxy S5 Lollipop frissítés?

Figyelt kérdés

Ma mikor rákapcsoltam a telefonra a wifit, fogta magát és leszedte a Lollipop frissítést, de a telepítést manuálisan kell elindítani.

Rákerestem erre az új rendszerre és többen azt írták még kb 3 hónapja, hogy több problémát okozott az S5-nél (gyorsabb aksi merülés, lefagyó alkalmazások...stb)

Vajon javítottak rajta azóta? Érdemes frissíteni? Nekem a Kitkattel sincs bajom mert jól működik... Szóval véleményt kérnék, és ha lehet akkor részleteset mert nem nagyon vagyok képbe az ilyen dolgokkal.

Előre is köszönöm!



2015. aug. 8. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdemes(nem egy ismerősöm frissített és érdekes hogy náluk semmi olyan probléma nincsen, ami nem volt már a frissítés előtt is), de én a helyedben csinálnék egy tiszta újratelepítést, mert sokszor az a baj hogy nem sikerül tökéletesen a rendszer frissítése az újra és emiatt lassú lesz, az alkalmazások gyakran fognak hibával bezáródni, ergo stabilitási problémák nagyobb eséllyel előfordulhatnak. Egyébként hibajavítások is természetesen vannak benne.
2015. aug. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jelenleg én semmilyen hibát nem tapasztalok vele. Tökéletesen működik :) Ezért is félek frissíteni :) Teljes újra telepítést csinálnak samsung szervizben? Nem merek hozzányúlni egyedül :/
2015. aug. 8. 23:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Csinálnak, de hogy az ingyen van-e... Egyébként semmit nem veszthetsz azzal ha frissítesz, max ha nem jó akkor újratelepíted, ha nem jó az se akkor ismét újratelepítheted 4.4.4-es firmware-el.
2015. aug. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lefrissítettem... köszönöm a válaszokat, meglátjuk hogy szuperál
2015. aug. 9. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!