Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mért nem kapcsol be a telefonom?

JizzyBen kérdése:

Mért nem kapcsol be a telefonom?

Figyelt kérdés
Ma használtam majd fel tettem tölteni mikor újra használni akartam nem reagált semmire ki vettem az akut majd vissza ugyse jo nem reagál semmire töltőre se vagy csak az akkumulátor ment tönkre? Mi lehet vele?

2015. aug. 9. 13:44
 1/4 szántóvető ***** válasza:
próbálj soft resetet csinálni,a neten biztos találsz infót róla.az nem valószínű hogy tönkrement minden előzmény nélkül.
2015. aug. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a baj h semit nem tudok vele csinálni kép se jön be. Ha hosszan nyomom a bekapcsoló gombot se jön be semi kép :(
2015. aug. 9. 16:29
 3/4 szántóvető ***** válasza:
egyszer régen én is így jártam egy siemens c35-tel,lemerült és többé már nem tudtam bekapcsolni.végül vissza kellett raknom a régi aksit és úgy működött.kérj kölcsön egy aksit valakitől.garis még a teló?
2015. aug. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem sajnos már nincs rajta pár hónapja. aksit meg nem tudok kérni egyik ismerősömnek sincs ilyen teloja.
2015. aug. 9. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!