Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Havonta részletfizetős,...

Havonta részletfizetős, előfizetős telefonvásárlás segítség? (Telekom / Vodafone)

Figyelt kérdés

Sziasztok :D Egy elég komplex kérdéssel jöttem ide. Nem vagyunk előfizetve egy szolgáltatóhoz sem, tehát "újbevándorlók" lennénk, ezért amikor erről info-t kértünk, akkor azt mondták, hogy semmi akadálya, viszont így kelleni fog (Tizenvalahányezer forint... (Telekom, nem akartak segíteni.) (Tizenötezer forint (Vodafone)


És ugye egy hűségszerződést is alá kell írni egy 18 éven felülinek. Milyen iratok kellenek, illetve szükséges munkaviszonnyal rendelkeznie a felnőttnek? (Én 15 vagyok, tesómmal szeretnék menni, csak neki még nincs munkaviszonya)


Ezen kívül, hogyan zajlik le egy ilyen hűségszerződés? Amint odaadtuk az előleget + az első havi díjat, aláírtuk a dolgokat, már meg is kapom a készüléket? :)


Köszönöm előre is!



2015. aug. 9. 21:50
 1/1 anonim ***** válasza:
A Telekomnál nem kell semmit előre fizetni max akkor ha részletre veszed és kell előleg,önerő.Munkaviszony se kell úgy tudom.Személyi lakcimkártya talán adókártya.De ha bemész egy üzletbe akkor kapsz rendes felvilágositást,mert itt tuti nem fogysz kapni.
2015. aug. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!