Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 625-nél hogyan...

Nokia Lumia 625-nél hogyan tudom kiválasztani hogy két szám közül melyikre küldjek sms-t, vagy mms-t?

Figyelt kérdés
Végül sikerült kitalálni, hogy hogyan küldhetek mms-t. Csak úgy, ha megjelölöm az sms-t és mellékletként adom hozzá amit küldeni akarok képet. Csak ha a telefonban egy név mellett 2-3 telefonszám van, nem tudom kiválasztani, hogy melyik számra küldjem az sms-t. Erre nem is találtam sehol utalást. Még mindig az a véleményem, hogy mostanában a w szoftverkészítők mintha a sarki kocsmában dolgoznának és nem teljesen józanok lennének. Előnyben részesítik a hieroglifákat, pedig azért tanultuk meg a betűket, hogy elolvassuk, nem pedig a szoftverírók kitalált ábráit kelljen ismét kitalálni. Ezek a szoftverek felérnek egy-egy köztörvényes bűncselekménnyel.

2015. aug. 10. 06:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Látom fogalmad sincs a wp programozásról, továbbá a rendszer felépítéséről.

Amúgy meg, ha 2 szám van egy néven akkor is felajánlja a választást. Üzenet megírva, címzett rést fent klikk, kiválaszt pl: Mari. Marinak mivel kettő szám van a nevén nem is írja be egyből, hanem kijelzi a 2 számot. Amelyikre akarod arra küldöd.

2015. aug. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha megnyitod a névjegyet, ott is van lehetőséged kiválasztani, hogy melyik számra mit szeretnél (hívás, sms, stb.)
2015. aug. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, tényleg meg kellene tanulnom programozni. Pedig én csak használni szeretném a telefonomat, és elolvasni egy olyan használati utasítást, amiben minden érthetően, egyértelműen van leírva.

Bocsi, hogy nem vagyok programozó.

2015. aug. 10. 11:50
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyébként pontosan az a kifogásom, hogy miért kell nekem hieroglifákat kitalálnom, hiszen megtanultam még 6 évesen az iskolában azt a néhány karaktert, amivel mindent le lehet írni. Miért kell vissza süllyedni több ezer évet? Ráadásul ha nem megfelelő hieroglifát érintek, szó nélkül elvégzi a műveletet. A NOKIÁnak volt már ennél sokkal ésszerűbben és egyértelműbben kezelhető telefonja, de mióta a MIKROFOS megvette, azóta minden képírással történik, mint a több ezer évvel ezelőtti Egyiptomban
2015. aug. 10. 11:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell neked megtanulni programozni! De szokd meg ez ilyen. Nem a progromok írói csinálják ilyendre direkt e. Vannak megkötések amit bem lehet megkerülni! Ennyi. Tudom mert programozok wp re.
2015. aug. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A WP szoftverrel csak az a problémám, - mint már írtam, - hogy nem felhasználóbarát, gyakran nem logikus és gyakran ugyanazt a hieroglifát más-más fogalomra alkalmazza. (Ez ugye az angol nyelv sajátossága) Azt nem értem, - mint már említettem, - hogy miért nem lehet szöveget kiírni, miért kell ábrákat megtanulni, ami sok esetben több mint az egész ABC. Arról nem is szólva, hogy egyes szövegek megjelenése óriási, más szövegek meg annyira aprók, hogy elolvasni is nehéz és még a méretét sem mindegyiknek lehet változtatni. De ugyanez a káosz megvan szinte mindegyik windows terméknél mostanában, (még a w10 is, amit most kaptam meg) kivéve azoknál, amiket a MICROSOFT mástól vásárolt. Mondhat bárki bármit, ha én úgy érzem, hogy a szoftver használata nehézkes, bonyolult, nem felhasználóbarát, akkor inkább elkerülöm. A félreértések elkerülése végett évtizedek óta használok CAD programokat, ott le tudják írni egyértelműen a szöveget? Ott miért nem csak a hieroglifákra támaszkodnak? Lehet hogy azok nem írástudatlanoknak készültek? Azért végül lassan minden megoldódik ezen a telefonon, de nekem arra nincs időm, hogy naponta órákig nyomogassam, én használni szeretném, nem pedig kitalálni, hoga melyik ábra mit jelent. A leírásban pedig sokszor felismerhetetlen az ábra.
2015. aug. 11. 05:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs miről beszélsz. Nincs olyan ikon ahol ne lenne ott mire való. Mi az.
2015. aug. 11. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja, csakhogy ha rákoppintok, azonnal végrehajtja az utasítást,szövegben meg nincs ott, hogy mit csinál, de addigra már végrehajtotta a műveletet.
2015. aug. 22. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!