Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 3 telefon közül választhatok....

3 telefon közül választhatok. Huawei Ascend G6 Lg Leon 4G és Samsung Galaxy Core Prime. Melyik a legjobb szerintetek?

Figyelt kérdés

Most egy Sony XPERIA E "boldog" tulajdonosa vagyok. Megfogadtam: Sonyt sohha a büdös életben nem! Barátnőmnek LG L70e van, ő nagyon szereti. Barátom a Huaweit ajánlja. Másik barátnőm a Samsungot. Ti melyiket?

Köszönöm előre is a segítséget, teljesen tanácstalan vagyok..


2015. aug. 10. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
A Huawei között vannak jó telefonok de a samsung is jó de milyen telefonra gondoltál? sony miért nem tettszet?
2015. aug. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Huaweit válaszd. Ez a baj az emberekkel vesz egy alsókategóriás sz.r telefont és egy telefon miatt leszarozza az egész márkát.
2015. aug. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én a samsungot ajánlom:)
2015. aug. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Huawei
2015. aug. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Verac ***** válasza:
100%

Mindhárom használható telefon, ám mindegyikben van valami kis visszássága...


A Huaweiben pl. egy-egy éves készülék, így valamennyivel gyengébb, kevésbé fejlett processzor található, mint a másik kettőben (snapdragon 400 vs 410). Kijelzőt tekintetbe véve mindegyiknél egy 4,5 hüvelykes teljesít szolgálatot, így csak felbontás tekintetében lehet különbséget tenni közöttük, azaz a Huawei veri a másik kettőt - 540 x 960 (Huawei) vs. 480 x 854 (LG) vs. 480x800 (Samsung).


Ram és tárhely tekintetében, mindhárom telefon közel egy szinten mozognak: 1GB ram és 8GB rom, szabad tárhely tekintetében a Huawei megoldása áll legjobban - 5,5 GB (H.) vs. 3,4 GB (L.) vs. 2.7 (S.). Ha a rendszert nézzük meg a Huywei-en egy 4.3-mas Jelly Bean teljesít szolgálatot, míg a Samsungon 4.4-es Kitakat szaladgál - elvileg a mobilarénás fórumán rebesgetik, hogy lesz rá 5.0-ás Lollipop, de hinni a mesékben kell :3 - végül az LG-nél jelenleg egy 5.0-ás Lollipop futkorászik a telefonon.


Ha a kamerákat vizsgáljuk meg egyértelműen a Huawei-é az aranyérem, mivel egy 8 megapixeles szenzor bújik meg a hátlapján, míg a másik kettő versenyző fej-fej mellett másodiknak lettek az 5 megapixeles kameráikkal, videófelvételeknél mind a Huawei és az LG képes a 1080p-s videó felvtelére, ám a Samsung csak a 720p-vel boldagul el, valamint hasonló helyzet a front kamerákkal is eredmény született azzal az aprócska különbséggel, hogy az LG-nek van a leggyengébb (0,6 megapixel).


Felhasználói felület tekintetében szvsz erősen számít az egyéni preferencia, személy szerint az LG féle LG ui a favorit, a Huawei-féle EmotionUI is kellemesen használható, Ellenben nem kifejezetten szeretem a sSamsung féle rendszer felületet, mivel relatíve sok erőforrást igényel a telefontól, plusz volt pár rossz tapasztalatom Samsung telefonnal...


Összefoglalva ezek közül a Huawei ezek közül készülékre a legjobb választás, ellenben a régebbi szoftver és processzor miatt. Samsung és az LG közel hasonlóak, ám számomra az LG a gyengébb front kamerája ellenére sokkal jobb vétel, mint a Samsung a rendszere miatt.


ha sorrendet kellene állítanom:

1. - Huawei Ascend G6

2. - Lg Leon 4G

3. - Samsung Galaxy Core Prime


Tesztek a pontosabb döntés érdekében olvasgatásra:

[link]

[link]

[link]


Remélem valamilyen szinten tudtam segítséget nyújtani c:

2015. aug. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Kedves utolsó válaszoló. Az én samsung galaxy core prime nevű telefonomon 4.4.4 es androidról 5.0.2 re frissítettem.
2015. aug. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Verac ***** válasza:

@ #6

Akkor valóban megérkezett rá a lollipott... My bad... Sooo... A "hinni a mesékben kell :3" félmondatomat ezennel visszaszívom :3

2015. aug. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Okés :D
2015. aug. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!