Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefontapasztaltak! Milyen...

Telefontapasztaltak! Milyen telefont vegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Új telefonbban gondolkozom, és nem tudok dönteni...


Szerintetek melyiket vegyem? (Lényeg: legyen gyors, szépen futtassa az alkalmazásokat, megbizhato, szép fotó, sokáig kitartson.)

Lg g4 galaxy S6 esetleg z3

Akiknek ilyen telefonjuk van (lg g4, S6, z3) légyszi a személyes tapasztalatokat!!!



#LG G4 #esetleg z3
2015. aug. 11. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az lg g4 meg az s6 is szr, így marad a z3. Utálom az androidos készülékeket, mióta iphoneom lett... előtte csak olyan telefonom volt, de inkább hagyjuk... :DD A z3 viszont tényleg egy elég jó telefonnak néz ki...
2015. aug. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

Indokolnád, hogy miért találid a samsungot es az lg-t sz*rnak?

Én ugy gondoltam, hogy az lg a legjobb...:)

2015. aug. 11. 19:56
 3/4 anonim ***** válasza:
A samsung szoftverei nagyon rosszak, az lg pedig szerintem hamar lemerul, sokszor egy teljes napot sem bir ki, sokszor tulmelegszik.. De csak szerintem, z3-ja van az egyik baratomnak es eddig jonak tunik! :) de azt valasztod persze, amelyik neked tetszik, de samsungot semmi kepp! :)
2015. aug. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor a samsungrol lemondok...de akkor ahogy mondod lehet a z3-at választom, bár videok alapján a g4-nek erős az aksija(tudom h quantim ips vagy milyen kijelzője van)de még várom a személyes tapasztalatokat, mostmár csak a g4 és a z3-ról.
2015. aug. 12. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!