Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék új telefont, de nem tudom milyen legyen.? Melyik éri meg.?

Milyen markájút érdemes venni ?



2015. aug. 10. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ökölszabály: azok érik meg mindig a legjobban, amelyek 2-3 szériával ezelőtt az adott gyártó csúcskészülékei, flagship phone-jai voltak. Azokat annak idején a legjobbnak szánták, mostanra viszont kellően lement az áruk. Tehát például a Samsungtól most a pénztárcádtól függően a Galaxy S5-öt, vagy ha kevesebb pénzed van, az S4-et, S3-at érdemes megvenni. (Az S2 is kiváló készülék volt, csak azt már nem lehet kapni újonnan.)
2015. aug. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Osynho ***** válasza:
Pont Samsungtól nem vennék régebbi telefont a szoftvere és az összeszerelési minőség/anyaghasználat miatt. Aztán pl a rikító színű pentile mátrixos oled kijelző se gyerebe. :/ A 6-os szerintem egy jól sikerült teló, az SII óta kb először. Anno az nagyot ütött.
2015. aug. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jelenleg az Iphone 5S éri meg a legjobban, már 160 körül lehet kapni.
2015. aug. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elso: orokszabaly??? Nehany evvel ezelott meg nem voltak okostelok, akkor is ervenyes volt? Nehany ev mulva ki tudja hogy lesznek-e es ha igen hogy valtoznak, akkor is ervenyes lesz?

Kerdezo: a markat nem mondanam olyan fontosnak, hisz mindegyik gyartotol vannak jobb es roszabb szeriak. Inkabb egy osszegtol fuggoen tudnank megmondani, hogy mi az ami esetleg jobban megeri es mi az ami kevesbe.

2015. aug. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Osynho ***** válasza:
Szerintem meg sok a 160e egy 5S-ért. 110-ért kapsz Sony z3C-otrendes garral, amúgy jóval olcsóbban is találsz), aminek jobb az üzemideje és bár kicsit nagyobb, mint az iphone, de jobban használható a 4,6-os kijelző.
2015. aug. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!