Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Htc one m9 mennyire éri meg...

Pocok16 kérdése:

Htc one m9 mennyire éri meg az árát?

Figyelt kérdés

Gondolkozom egy ideje hogy htc-t veszek, de eddig m8-ra gondoltam, de mivel nincs a t-mobilnal ezért lehet m9-et veszek- nem veszem máshol mert most viszek vissza egy telefont, és ha nem adnak cserét / nem teák meg garanciálisan akkor itt egyből meg is veszem az m9-et.

Szóval kérdés hogy mennyire tartja meg az árát a telefon?

Melegedés mennyire vészes? ( hardver + alumínium ház)

Mennyire gyors, lefagyas?

Amire használnám : Zene, közben Facebook + Messenger / SMS, játékok.



2015. aug. 12. 09:33
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Hát úgy körülbelül semennyire, találsz jobbat is
2015. aug. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szabad tudnom milyen indokkal mondod ezt? :)

Kérlek tamaszd alá, mivel szinte bele szerettem ebbe a telefonba, csak az árába nem :)

( Végre egy olyan telefont találtam ami nem tömeg, mint Samsung,apple stb..) És ez magával ragadott.

2015. aug. 12. 10:14
 3/9 anonim ***** válasza:

Az árát várhatóan nem fogja olyan jól tartani az elszúrt SoC miatt. Melegedni tud komolyabban is, bár a HTC csökkentett a processzormagok órajelén ennek elkerülése végett. Ettől függetlenül gyors telefon, és lefagyni nem szokása.


Zenére nagyon jó, játszani meg lehet vele, de arra nem a legjobb opció. Összességében én megvárnám, mit hoz az M10.

2015. aug. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hétfőn viszem vissza a mostani telefonom, és at nézik, vagy csere vagy m9/ ha addig annyi rosszat hallok róla akkor egyéb telefon, de m10 ha jól gondolom március környékén jön ki, addig is kell valamilyen telefon.:)

Illetve a 220,-t is azért sajnálom rá, nem hogy még többet..:)

2015. aug. 12. 11:49
 5/9 anonim ***** válasza:
M9-is teljesen jó de az M8-al se jársz rosszul.
2015. aug. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
SoC el van szúrva, a kamera is középkategóriás
2015. aug. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A telefont múlt szerdán ( szept. 02.-én) megvettem.:)!
2015. szept. 7. 20:18
 8/9 anonim ***** válasza:
gratulálok, eléggé elcseszted akkor azt a pénzt. Helyedbe P8at vagy S6 vagy G4-et vettem volna.
2015. szept. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Így öt év után is remélem jó döntés volt. Én is imádtam azt a telót
2020. dec. 18. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!